Gdy marzymy by polecieć na niezapomniane wczasy o każdej porze roku i przy tym w atrakcyjnej cenie, to nie istnieje lepsze miejsce od krajów azjatyckich. Kraje, które cieszą się ogromną popularnością wśród przyjezdnych to Tajlandia lub Sri Lanka. Każde z nich ma w sobie coś niesamowitego i urokliwego.

plaża

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ciepły klimat i wysokie temperatury zarówno zimą, jak i w lecie przyzwalają wybrać się na upragniony wypoczynek praktycznie w każdym miesiącu roku. Wakacje w Azji zapewniają udane wrażenia każdemu z tych, którzy postanowią je odwiedzić. Gdy chodzi o koszt tego rodzaju wakacji, to kategorycznie bardziej powinniśmy się przejąć kosztami związanymi z przelotem, niż z pobytem. Zazwyczaj w każdym biurze podróży spotykamy reklamy o treści Tajlandia last minute, które nęcą nas zachęcającymi cenami. Tygodniowy pobyt na wyspach, wykluczając posiłki, w dobrej klasy apartamencie może nas wynieść już sto euro na głowę, a zdarzają się i tańsze oferty. Poznaj atrakcyjne oferty podróży w naszym serwisie – wakacyjna wycieczka do Tajlandii

Znaczą barierą może być wspomniany już przelot samolotem. Może on nawet kilka razy przewyższać koszty dotyczące pobytu na wyspach. Warto więc, zainteresować się nabyciem biletów dużo wcześniej przed zaplanowaną datą wylotu. bilety są wtenczas nieco tańsze, a dodatkowo mamy sporo czasu, aby spokojnie wyczekiwać na jakąś promocję. Urlop na Sri Lance to doskonały pomysł – zapoznaj się z ofertą.

Wakacje w Costa Del Sol

Źródło: iiimillenium.pl
Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie sporo wcześniej mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeśli natomiast możemy zgodzić się na spontaniczne wakacje, można wypróbować zakupić bilety w ostatniej chwili, na przykład tuż przed zaplanowanym odlotem. ceny w taki sposób są niebywale korzystne, a w zestawieniu z kosztami pobytu, sprawiają, że Tajlandia czy Sri Lanka (w ofercie sri lanka last minute) przestają być splendorem, na który pozwalają sobie wyłącznie posiadacze pokaźnych portfeli.
Sri Lanka, czyli wakacje marzeń
Tagged on: