Jeżeli jesteś właśnie na etapie wykańczania swojego mieszkania, wiesz bez wątpienia, iż nie jest to wcale bułka z masłem. W dzisiejszych czasach masz do wyboru tak mnóstwo wszelkiego rodzaju mebli czy materiałów budowlanych, że na pewno podjęcie decyzji i wybranie jednego stylu nie jest łatwe

Dzisiaj garść porad dla tych, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantyczny? Zastosuj się do naszych wskazówek, a bez wątpliwości będziesz zadowolony ze swojego mieszkania!

Ściany w kuchni
Zazwyczaj mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że jednym ze na pewno najbardziej strategicznych miejsc praktycznie w każdej kuchni jest część ściany

wrocław

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com

nad blatem. To akurat to miejsce brudzi się najmocniej, dlatego bez wątpienia warto tam położyć jakiś mało brudzący się lub łatwy do umycia materiał. Jeżeli mamy coś doradzić, niewątpliwie nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeśli podoba Ci się wystrój tworzony przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć praktycznie wszystkie pozostałe przestrzenie w kuchni – nie sprawdzą się one jednak dobrze w tym wrażliwym miejscu, podobnie jak przykładowo kamień dekoracyjny – in-stone.pl.

Jeżeli czytany artykuł totalnie Cię wciągnął, to kliknij na inny polecany tekst, który też zawiera podobne informacje na opisywany temat.

Możesz postawić przykładowo na tapetę z pleksi czy specjalne farby do ściany, które można prosto umyć, jednak zdecydowanie nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.

Odpowiednie kolory

Musisz wybrać również właściwe kolory szafek i innych elementów w kuchni

Jeżeli nie chcesz, żeby na meblach było widać właściwie każdy odcisk palca, bez wątpienia powinieneś wybrać raczej odcienie matowe niż błyszczące. Zwykle całkiem nieźle sprawdza się, wbrew powszechnym pozorom, kolor biały lub kremowy, na których nie widać praktycznie żadnych zabrudzeń.
Jak urządzić praktyczną i mało brudzącą się jadalnie? Garść porad dla Ciebie
Tagged on: