Współczesna technika ciągle nas zaskakuje. Podobnie było w chwili, gdy zostały wprowadzone ekrany ledowe. Dziś nikogo nie dziwi ekran led, ale jest to super opcja np. w telewizorach, chociaż tego typu wyświetlacze są wykorzystywane również w urządzeniach innego typu. Ekrany te pozwalają np. na fajną reklamę i mówi tu wcale o reklamowaniu się w TV. Mowa raczej o reklamach na ulicach. Kiedy idziemy ulicą większego miasta na pewno widzimy telebimy, a telebimy to nic innego jak ekrany led. Dzięki nim reklama ma całkiem nowy wymiar. Nie ma znaczenie jakie są warunki pogodowe telebimy ciągle pokazują reklamy.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ekrany z diod to nic innego jak ekrany typu led. Nie każdy wie, że telebim to dokładnie ekran LED, a tych ostatnio pojawiło się w mniejszych i większych miastach bardzo dużo.

Ten artykuł jest dla Ciebie interesujący? Masz ochotę na następne opisy? Zatem nie wahaj się i klikaj prowadzenie ksiąg rachunkowych w podany link.

Wyświetlacz ledowy jest idealnym rozwiązaniem na to, żeby zwrócić uwagę zwykłego przechodnia. Dlatego z wielką pieczołowitością poszukuje się dobrej lokalizacji dla tego rodzaju ekranów. Telebimy są montowane, w takich miejscach, w których dużo osób będzie w stanie na nie spojrzeć.

Na jednym telebimie wyświetlają się reklamy nawet kilkunastu firm, co pozwala na zarobek ludziom, którzy wynajmują telebim tym firmom, które chcą się reklamować. A firmy, które stawiają na reklamę na telebimach – w ofercie firmy, wiedzą, że nie będą na tym stratni. Da się prosto zauważyć, że po wprowadzeniu reklam na telebimie zainteresowanie produktami lub usługami konkretnej firmy wzrasta.

Jeśli opisywany tekst okazał się dla Ciebie wartościowy, nie zwlekaj i zobacz szczegóły tutaj ubezpieczenie zdrowotne członka rodziny – przeczytasz jeszcze bardziej szczegółowe dane.

Choć są zapewne osoby, które w to nie są w stanie sobie tego wyobrazić i zdaje im się, że kupno reklamy na telebimie nic nie da, to nie mają oni racji. Jeśli chcemy by nasza firma rzeczywiście odnosiła spektakularne sukcesy, to musimy zapłacić za taką reklamę – w naszej ofercie.

Wiadomo, że musimy pamiętać, że efektywny marketing to nie jedynie reklamowanie się na telebimie, ale przecież od czegoś musimy zacząć. A warto zaczynać od tego, co będzie trafiało do dużego grona odbiorców. Na początek powinniśmy zobaczyć, gdzie w naszej miejscowości są zamontowane telebimy, a po drugie trzeba dowiadywać się, jaka jest cena za wyświetlania reklamy na nich.
Ekran led – lubiane nośniki reklamy
Tagged on: