Zewnętrzna reklama korzysta z rozmaitych nośników, z jakich niektóre cieszą się bardzo dużym wzięciem. Z pewnością do takich można zaliczyć billboardy, jakie można spotkać w większości ruchliwych miejsc. Mimo że wykorzystywane są one od dawna, to w dalszym ciągu ich skuteczność jest wysoka.

bilboardy reklamowe

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Znawcy tematu oceniają, że przeliczając wszystko na koszt wynajmu stanowią jedną z najskuteczniejszych form reklamowych, z tego też powodu trudno się dziwić, że są tak popularne. Skuteczność ta wynika z paru różnych rzeczy. Pierwsza to położenie, billboardy Toruń przeważnie stoją przy ruchliwych trasach samochodowych, centrach handlowych lub krzyżowaniach: . Tym sposobem oglądane są one przez wiele tysięcy ludzi dzień w dzień, a przez to, że mają one słuszne rozmiary, to nawet jeżeli ktoś nie chce, to je dostrzeże. Większość billboardów jest także oświetlona, więc dzięki temu widoczne są one bez względu na porę dnia i nocy. Niektórzy nawet narzekają, że jest ich stanowczo za dużo i rozpraszają prowadzących, ale statystyki zdarzeń drogowych póki co nie będą potwierdzać takich zarzutów. Drugim czynnikiem który wpływa na popularność tej formy reklamy jest treść, którą sobą ona niesie. Z powodu tego, że billboardy stoją często przy ruchliwych trasach, to ich zawartość nie będzie mogła wymagać dużego skupienia uwagi. Z tego też powodu najczęściej zawierają one jakieś jedno krótkie hasło reklamowe, uzupełnione rysunkiem czy zdjęciem. Najlepsze reklamowe billboardy mogą się składać niekiedy z kilku słów, ale ta prostota jest właśnie ich siłą.

Chcemy wyeliminować wszelkie Twe wahania oraz dostarczyć Ci kolejne i interesujące wątki. Zatem interesująca treść (http://ehsbiznespartner.pl/obsluga-inwestycji/) oczekuje na Ciebie w poniższym linku.

Poza tym billboardy to jedna z nielicznych reklam, jaka może mieć puentę.

outdoor

Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy które wykorzystują tę metodę publikują jakąś tajemniczą treść na kilka tygodni, żeby w pewnej chwili ją wyjaśnić konsumentom kolejną reklamą.Obiekt (oferta – obsługa nieruchomości)Mając na uwadze te zalety billboardy Tarnów są bardzo lubiane przez reklamodawców – kliknij i zobacz Można przy ich pomocy kreować swój wizerunek czy też promować jakieś produkty. Doskonale nadają się również do informowania klientów o wyprzedażach lub promocjach, z takiej możliwości na przykład chętnie korzystają sieci handlowe.

Dlaczego billboardy nadal się cieszą taką popularnością wśród reklamodawców, wady i zalety tego nośnika reklamy.
Tagged on: