W rzeczywistości, gdy firmom, które skierują swoją działalność wyłącznie na jeden konkretny obszar, trudno jest funkcjonować, króluje kompleksowość usług. W związku z tym coraz trudniej jest wskazać profil przedsiębiorstwa wyłącznie na podstawie nazwy, czy naszych skojarzeń z daną marką.

kurier

Autor: Jnzl’s Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Najtrudniej jest firmom, które od wielu lat istnieją na rynku i które wypracowały sobie już ugruntowaną pozycję. Takie firmy kojarzymy z tym, z czym związane były od początku i nieraz trudno jest nam przyjąć do wiadomości, że firma w znaczący sposób poszerzyła zakres wykonywanych usług. Za odpowiedni przykład posłuży tutaj profil firmy Patron Service (do polubienia na fb). Zarówno nazwa przedsiębiorstwa, jak i jego kilkudziesięcioletnia obecność na rynku ochrony, każą wiązać tę markę z ochroną fizyczną osób i mienia oraz systemami zabezpieczeń, w formie kamer video. Tymczasem od kilkunastu lat działalność firmy ma znacznie szerszy zakres, tyle, iż mało osób o tym wie, bowiem poszerzenie zakresu usług miało na celu kompleksową obsługę dotychczasowych klientów firmy.

Właściwy profil firmy Patron Service powinno się określać jako profil dwojaki – z jednej strony jest to zapewnianie bezpieczeństwa, z drugiej – usługi kurierskie i transportowe. Poza tym, iż Patron Service para się ochroną obiektów, imprez masowych, ochroną mienia i instalacją oraz obsługą systemów zabezpieczeń, świadczy też usługi kurierskie w obrębie miejskim, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest profesjonalna i bezbłędna obsługa klientów, a największe walory firmy to elastyczność, szybkość oraz solidność.

obsługa kurierska

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Walory te przydają się w obu obszarach realizowanej działalności. Firma, która ma bogate doświadczenie w obszarze ochrony, niewątpliwie wie, jak zagwarantować bezpieczeństwo transportowanym ładunkom.

Widzisz u siebie niedosyt? Potrzebujesz sporo artykułów na zbliżony temat? Dla nas to rewelacyjna wiadomość. Więc klikaj (http://gaster-sol.pl/pl/produkty/sol-farmaceutyczna) w podany link i voila.

Jak widać, kompleksowość obsługi nie w każdym przypadku jest oczywista, dobrze jest zatem zaglądać na strony internetowe poszczególnych firm i dopiero tam szukać informacji na temat zakresu świadczonych usług. Korzystanie z oferty jednej firmy w obrębie paru obszarów to oszczędność czasu i pieniędzy, jak również wielka wygoda.

Profil działalności przedsiębiorstwa – czasem nieoczywisty
Tagged on: