Teraz wskazać można sporo inspirujących metod, dzięki którym możemy odświeżyć stare przedmioty. Technika bazująca na używaniu wody polega na nakładaniu wybranego wzoru na powierzchnię danego elementu.

waterdesign

Jej początkowe etapy: właściwe dostosowanie powierzchni do malowania oraz odpowiednie lakierowanie lakierem podkładowym. Następnie stosuje się odpowiednio dobraną oraz ma miejsce cały proces nałożenia hydrografiki.

Zasady odpowiedniego stosowania hydrografiki

Dalszą czynnością jest pełne zabezpieczenie (sprawdź systemy oddymiania od mercora) powierzchni przy użyciu lakieru bezbarwnego i ostateczne polerowanie elementu. Określony obraz jest przenoszony na właściwie każdą powierzchnię odporną na wodę. Może to być zarówno metal, plastik, drewno, jak i ceramika. Wśród dostępnych dzisiaj na rynku wzorów można wyszukać całą bazę niesamowicie zróżnicowanych oraz atrakcyjnych opcji. Proponowane przez producenta desenie przypominają także granit oraz marmur.

Popularność nowoczesnych technik odświeżania przedmiotów

Druk wodny zalicza się do metod, przy użyciu jakich nakłada się nadruk na przedmioty zarówno płaskie, jak i te o nieregularnych kształtach. Ogromne znaczenie ma to w przypadku przedmiotów metalowych lub drewnianych, jakie mają być tego rodzaju nadrukiem pokryte. Ponadto zabezpieczenia powierzchni są porównywane do ochrony, którą gwarantują przedmiotom powierzchnie lakierowane. Jest to szczególnie cenione przez wymagających znakomitej jakości klientów.

Hydrografika jako jedno z rozwiązań nanoszenia nadruku – oferta

Hydrografika jest złożonym procesem fizyczno-chemicznym z użyciem wody (serwis). Dzięki tej technice jest możliwe naniesienie nadruku także na przedmioty w trójwymiarze. Jest jedną ze szczególnie doskonałych oraz wielokrotnie testowanych zmian, jakie tylko można zastosować na tak wielu różnych powierzchniach. Umożliwia perfekcyjne wykończenie oraz stuprocentowe pokrywanie także niedostępnych miejsc. Szczególnie ważne jest to w przypadku nakładania wzoru tą techniką w rogach czy w niezbyt dużych szczelinach.

Sprawdzone sposoby odświeżania starych rzeczy – hydrografika
Tagged on: