Urlop bez uprzedniego rezerwowania hotelu, bez ciągłego podążania najbardziej popularnymi trasami, możliwość zwiedzania najpiękniejszych zabytków na własnych zasadach, a dodatkowo podróż w komfortowych warunkach.

Brzmi jak coś niemożliwego? Nic z tych rzeczy.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com
Ten niepozorny luksus na kółkach, jak mówią o kamperze podróżnicy, sprawi, że każdy poczuje się w nim komfortowo – fajny kamper Warszawa. Posiada niezliczone wygody. W kąciku kuchennym jest lodówka, płyta grzewcza oraz kempingowy stolik i krzesła. W części głównej znajdują się wygodne łóżka. Ich ilość zależy od wielkości kampera ale przeważnie jest w nim miejsce dla 5-7 osób. Co najważniejsze, wyposażony jest dodatkowo w wc i prysznic przez co przerwa na toaletę czy wzięcie gorącego prysznica nie jest wcale problemem. Nowoczesne kampery pozwalają na podróżowanie nimi niezależnie od pory roku gdyż w swoim wyposażeniu posiadają klimatyzację. Pojemny dywaniki samochodowe zmieści wszystkie niezbędne bagaże. Aby dodatkowo wykorzystać przestrzeń, na dachu lub z tyłu zamontowane są wsporniki do transportu nart lub rowerów.
Pomyśleć można, że na taki luksus nie wszystkich stać. Jednak ceny są nie wysokie w porównaniu do noclegów w hotelach. Jeśli chodzi o wynajem kamperów Warszawa czy inne duże miasta, z racji konkurencyjnych firm, mogą zaproponować niższe ceny. Firmy prześcigają się w wymyślaniu promocji, na czym zyskują wynajmujący.

Warto wiedzieć, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B i nie trzeba zawracać sobie głowy ubezpieczeniem czy badaniami technicznymi.
Jeśli nabraliście ochoty na niezapomniany wyjazd w komfortowych warunkach, z możliwością podziwiania uroczych zakątków Europy, rozważcie wynajęcie kampera .
Wakacje na kółkach czyli nowy wymiar zwiedzania
Tagged on: