Każda osoba, która ma zwierzę doskonale rozumie, że trudno jest wybrać wartościową i smaczną karmę. Wiemy doskonale, że czworonogi bywają wybredne. Trzeba się czasem trochę się namęczyć, żeby coś zjadły. Chociaż czasem brak apetytu wiąże się z jakąś chorobą, a nie z tym, że konkretna karma naszemu pupilowi nie smakuje. Ale, gdy jesteśmy pewni, że to jedynie wybredność pasa czy kota to musimy szukać dalej odpowiedniego jedzenia.

Tak, więc karma dla zwierząt może stać się naszym przekleństwem. Wiadomo, że można naszemu czworonogowi przygotowywać samemu posiłki, ale najczęściej nie mamy czasu, żeby sobie zrobić jedzenie, więc lepiej nie kombinować i szukać odpowiedniej karmy. Pamiętajmy, by zamiast kupować 10 kg pakę jedzenia dobrze byłoby kupić karmy w małych opakowaniach, żeby się mieć pewność czy wszystko jest w porządku.

Są karmy i jest karma Josera

karma dla psów

Źródło: www.zwierzakowo.pl

Właściwie zbilansowana karma dla naszego psa lub kotka to gwarancja, że nasz zwierzak będzie zdrowy i chętny do zabaw. Oczywiście tu najwięcej jest zależne od rasy i usposobienia czworonoga. Wszyscy doskonale wiemy, że są takie zwierzaki, co wolałyby cały dzień przeleżeć, zamiast skakać i chodzić na spacery. Dlatego jeżeli nie mamy pojęcia, którą karmę kupić świetnym rozwiązaniem okaże się karma Dolina Noteci (przejdź do oferty) lub np. Josera. Niemiecki producent sprawił by właściwie zbilansować komponenty karmy. Są one najwyższej jakości – nie ma w nich sztucznych konserwantów. Dodatkowo możemy wybrać karmę ze względu na ilość miesięcy/lat naszego pupila, jak również ze względu na jego ogólna aktywność.

Karmy Josera to pyszne karmy dla kotów i psów. Co bardzo fajne, gdy składamy zamówienie na jakiś produkt firmy Josera zazwyczaj otrzymujemy coś w bonusie (sprawdź szczegóły – portal zwierzakowo.pl|serwis zwierzakowo). Czasem jest to coś do jedzenia dla psa (sprawdź ofertę na smaczki dla psa) lub kota, albo zabawkę dla szczeniaka, kiedy zamawiamy karmę Junior. Marka ta dba o to, by karmy dla zwierzaków były naprawdę dobre. Dobrze, więc zamiast wybierać kolejną nie do końca dobra karmę, wybrać jedzenie o wysokiej jakości. Dzięki czemu nasze zwierzę będzie zdrowe i nie będziemy musieli, tak często pojawiać się z naszym pupilem ośrodku weterynaryjnym.
W jaki sposób wybrać odpowiednią karmę dla czworonożnego pupila
Tagged on: