Chcąc założyć stronę www może pojawić się problem, komu to dać do wykonania? Gdy zależy nam na projekcie nie tylko dobrym wizualnie, ale i praktycznym, trzeba się właściwie zastanowić, czy zlecić to zadanie Software House, a może freelancerowi.

Software House to firma trudniąca się robieniem programów w oparciu o rozwiązania internetowe. Wykonuje aplikacje JavaScript, profesjonalne i zaawansowane web aplikacje, integrację usług internetowych. Freelancerem zawsze jest pojedyncza osoba wykonująca podobne do podanych powyżej zadania, ale tworzy je na odległość. W trakcie zakładania stron internetowych zdecydowanie bezpieczniej jest zdecydować się na ofertę Software House, gdyż dany przez nas projekt robiony jest przez firmę, a nie przez jedną osobę. Jej adres to . A więc zyskujemy pewność zrobienia projektu w ustalonym terminie. Ponadto, jeśli pojawią się inne zadania mające związek z branżą komputerową nie będzie potrzeby, by szukać kolejnych wykonawców do dalszego etapu prac.

laptop

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Zlecając wykonanie trudnego zlecenia profesjonalnej firmie klient może liczyć na wizyty w trakcie których pokazywane są postępy prac zespołów, wolno wówczas omawiać wymagania. Dzięki tym wizytom przedsiębiorca ma możliwość sterowania kierunkiem rozwoju swojego produktu czy usługi. Przekazywane przez Software House pełne dane statystyczne umożliwiają klientowi skuteczne (zobacz Pozycjonowanie lokalne stron internetowych) planowanie oraz weryfikowanie kosztów oraz terminów. Jest to istotne w przypadku wielokrotnych zmian wymagań. Freelancer zwykle wykonuje podobne zadania dorywczo, tak więc nie będzie mógł się zbyt często spotykać, ani też poświęcić zbyt dużo czasu na realizację projektu.

W przypadku wybrania freelancera zleceniodawca uzależnia się od jednej osoby. Nie ma przy tym pewności, iż wybrany freelancer nie zachoruje bądź będzie musiał gdzieś pilnie pojechać. Wówczas wszystkie terminy mogą legnąć w gruzach. Decydując się na przekazanie do wykonania projektu obytej firmie trudności powiązane z chorobą, czy też nieprzewidzianym urlopem nie mają znaczenia.

W przypadku Software House projektem zajmuje się zespół i to do zleceniobiorcy należy odpowiednie rozplanowanie zadań w oparciu o dyspozycyjny zespół, by zadanie było wykonane w terminie. Nie musimy się więc obawiać o zrobienie projektu.

Komu należy zlecić wykonanie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?
Tagged on: