Dla większości ludzi ślub to najpiękniejszy moment w życiu, na który oczekuje się całe życie. Zapewne niejedna mała dziewczynka marzyła o tym, aby włożyć wspaniałą śnieżnobiałą suknię, welon i pomaszerować do ołtarza z królewiczem z bajki.

Kto z nas nie wymyślał takich scen, w dzieciństwie. Też chłopcy dawali się wciągnąć w tego typu maskarady. Stad też nikt nie jest zdziwiony, że do kwestii ślubu podchodzimy zazwyczaj niezwykle emocjonalnie.Jest wiele pomysłów, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze piękniejszym. Jeżeli brak nam inspiracji, a nie chcemy powtarzać schematów, które widzieliśmy na ceremoniach ślubnych u znajomych i krewnych, trzeba udać się po pomoc do specjalnej firmy, która działa w branży organizacji uroczystości ślubnych (). Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz świetnej znajomości rynku, pracownicy takiej formy przygotują nam ślub jak z bajki.

Ślub kościelny nie dla każdego?

Autor: Marcin Łysak
Źródło: Marcin Łysak

Niezwykle popularnym trendem w ostatnim czasie są śluby poza Polską. Przyczyny takiej decyzji bywają rozmaite. Niezwykle często młodzi planują ślub kościelny za granicą, ponieważ to konkretne miejsce ma dla nich pewne szczególne znaczenie. Mogli się tu poznać lub przeżyć cudowne chwile. Niekiedy wynika to ze obopólnej fascynacji narzeczonych tym miejscem. Może to być także chęć zawarcia związku małżeńskiego w jakimś wyjątkowo romantycznym miejscu. Często jednak jest to tylko podążanie za trendami.Stąd też obecnie już nikogo nie zdziwi, kiedy otrzymuje zaproszenie podziękowanie dla gości weselnych na ślub w Wenecji. Jest to bardzo często wybierane miasto, przede wszystkim ze względu na swoją bardzo romantyczną scenerię (). Tak na marginesie, Włochy utrzymują się w czołówce państw, w których Polacy najchętniej wypowiadają sakramentalne „tak”. Wysoko plasuje się gorąca Grecja. Lubimy także egzotyczną scenerię, jak na przykład Tunezja.

A gdy już złoty pył opadnie, a my wrócimy do ojczyzny, powinniśmy pamiętać, by zgłosić ten fakt w odpowiednich urzędach. Młoda mężatka powinna wymienić dowód osobisty oraz pozostałe dokumenty. Jeśli prowadzi firmę, powinna też zgłosić to w Urzędzie Miasta i podać swoje nowe dane osobowe.
Co uczynić, aby najwspanialszy dzień w naszym życiu stał się niezapomniany?
Tagged on: