Zazwyczaj wczasy kojarzą nam się z leżakowaniem na plaży lub nad brzegiem basenu. Są jednak tacy, którzy wolą spędzać swoje wczasy na aktywnie – jeżeli do nich należysz, wtedy niewątpliwie zainteresuje Cię możliwość spędzenia wakacji na północy Europy!

Piękna Skandynawia

miasto

Autor: Ashlynn Pai
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy Ci na możliwości podziwiania uroków przyrody, a jednocześnie chcesz spędzić wczasy na sportowo, wtedy oczywiście powinieneś śledzić loty do Sztokholmu lub do Oslo oraz ich ceny. Na szczęście z licznych polskich miast do Skandynawii kursują tanie linie lotnicze, dzięki czemu można polecieć na miejsce niejednokrotnie za przysłowiowe grosze (kliknij aby zobaczyć źródło). Jeśli jednak niespecjalnie odpowiadają Ci loty do Sztokholmu, możesz także zdecydować się na przeprawę promową – to zdecydowanie będzie niesamowita przygoda!

Jak dostać się do Skandynawii?Jak już wspomnieliśmy, najszybciej dostać się do jakiegoś skandynawskiego kraju będzie bez wątpienia samolotem. Podobne bilety lotnicze Gdańsk czy Warszawa proponują

osiedle

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.

praktycznie co parę dni.istotne omówienie (sprawdź przykłady)Zwykle można kupić niedrogie bilety lotnicze Gdańsk zwłaszcza często proponuje je za przysłowiowe kilka groszy (polecana strona). Jeżeli poważnie myślisz o wyprawie do Skandynawii, wtedy powinieneś śledzić również wszelkiego rodzaju promocje na pływanie promem – to z pewnością niezapomniana przygoda.


Jak podróżować po Skandynawii?

Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę sporo, a przede wszystkim chciałbyś poczuć klimat niewielkich i właściwie odciętych od cywilizacji skandynawskich wsi, wówczas wypożyczenie samochodu na pewno będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Możesz również podróżować transportem miejskim, musisz jednak pamiętać, że ceny właściwie w całej Skandynawii są naprawdę wysokie!
Wakacje bardziej na sportowo? Jeśli wolisz sportowo spędzić czas, wybierz się na północ!
Tagged on: