Większość z nas należy teraz do grona użytkowników smartfonów. To telefony, które nie tylko pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych lub przesyłanie wiadomości SMS-owych. Dają również rząd innych funkcji, z jakich dobrze jest korzystać, aby w pełni cieszyć się możliwościami w nim dostępnymi oraz robić piękne fotografie z podróży, szperać w Internecie czy znajdować drogę do celu, do którego chcielibyśmy dotrzeć.

telefon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Aby telefon nam odpowiednio służył, najkorzystniej jest zainwestować w solidne etui. LG G3 czy inny smartfon równie go potrzebują, więc nie odkładaj zakupu i wybierz jeden z opisywanych niżej rodzajów pokrowców. Pierwszy typ pokrowca to pokrowce plastikowe. Są niebywale popularne przez swoją niską cenę, jednakże nie chronią dostatecznie naszego urządzenia. Dlaczego? Nade wszystko z tej przyczyny, że już przy pierwszym upadku z wysokości, w tym ze stołu, mogą pęknąć i na przykład zarysować bok naszego telefonu. Pokrowce plastikowe są niedrogie, lecz lepiej jest pomyśleć nad innym etui, choćby z poliwęglanu – kolorowe etui lg g3. To także sztuczny materiał, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan (zobacz też: poliwęglan falisty) jest niezmiernie trwały i znakomicie ochrania również w przypadku uderzenia telefonu o twardą powierzchnię. Jeżeli zależy ci na gustownym zabezpieczeniu smartfona, możesz wybrać pokrowiec skórzany. Wygląda naprawdę elegancko, a dodatkowo nie niszczy się szybko. Niestety przede wszystkim zabezpiecza tylko przed zadrapaniami. Jeśli telefon komórkowy wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających najwyższą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie da się zaprzeczyć, że są kosztowne, lecz za lepszą jakość dobrze jest zapłacić odrobinę więcej. Szczególnie, że doskonale ochraniają przed wszelakimi uszkodzeniami, toteż będziesz mieć pewność, iż twój nowo kupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny oraz nic mu nie zagraża.

etui na telefon

Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się wybierając etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe typy oraz marki smartfonów, więc podaj w sklepie precyzyjną nazwę swojego telefonu, aby nie okazało się, że wybrałeś nieodpowiedni pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana zakupionych produktów, lecz lepiej jest zaoszczędzić sobie zachodu oraz z miejsca wybrać etui, jakie będzie pasować na nasz telefon – porównaj ceny.
Szukasz pokrowca na telefon komórkowy LG? Sprawdź, jakie są ich typy
Tagged on: