Telebimy to forma reklamy obecna na rynku już od dłuższego czasu. Choć nie wzbudza już takiego zainteresowania jak dawniej, gdy tylko się pojawiła, to ciągle daje znaczące efekty oraz wpływa na zysk przedsiębiorców, preferujących reklamę na ekranach diodowych. Co proponują nam firmy trudniące się tego typu multimediami?

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko – dobrej jakości reklamy, które wyświetlane są 24 godziny na dobę bądź od godzin rannych do późnych godzin wieczornych. Dzięki wyraźnym ekranom, efektom świetlnym, dynamice przekazu i kontrastowym barwom zwracają uwagę kierowców oraz przechodniów, którzy mogą rzucić na nie okiem, stojąc na światłach albo oczekując na rondzie na możliwość wyjazdu. Ważne, aby powyższa reklama nie była przeładowana informacjami, gdyż potencjalni klienci mają chwilę, by zapamiętać przekaz i samodzielnie poszukać oferty, gdy bliżej się nią zainteresują. Po drugie, sprawdzone firmy wynajmujące telebimy gwarantują najlepsze lokalizacje w mieście i poza nim. Ulokowanie telebimu jest bowiem jednym z najistotniejszych elementów oddziałujących na jego sukces – ul. Łokietka w Brzegu – telebim. Telebim musi być zawieszony np.

Jeśli zaintrygował Cię nasz opis, to chcemy skierować Twoja uwagę na fakt, że pod kolejnym linkiem znajduje się na Ciebie interesujące zagadnienie.

w centrum miasta, przez które codziennie przechodzi czy przejeżdża dużo ludzi. Chociaż się spieszą, bez wątpienia zwrócą uwagę na dynamiczną reklamę. Plakaty już nie budzą takich emocji, a na telebimie za każdym razem można czymś zaskoczyć – jako że obraz jest ruchomy, wystarczy wymyślić interesującą animację z chwytliwymi sloganami. Firmy z reguły proponują kilka ekranów zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Można wynająć jeden bądź wszystkie z nich. Co ważne, niejednokrotnie można w takiej firmie również zlecić zrobienie reklamy. Pracownicy w nich działający znakomicie zdają sobie sprawę, co ma wpływ na uzyskanie najlepszych efektów.

Bezapelacyjnym walorem telebimów jest możliwość wyświetlania reklam także podczas niekorzystnej pogody. Telebim jest odporny na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych, lecz warto jest skontrolować czy zastosowane są dodatkowe zabezpieczenia, jeżeli pogoda byłaby naprawdę okropna.Jeśli chcesz zapoznać się z ulubionymi ofertami reklamowymi, najlepiej jest poszukać propozycji w internecie i zdecydować się na taką, jaka będzie spełniać wymogi klienta – MEDAS MEDIA.
Reklama na telebimach – co oferują firmy specjalizujące się w tego rodzaju multimediach?
Tagged on: