Masz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym pysznym pokarmem.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie ziarna są uznawane za prozdrowotny walor. Mimo to w przypadku zwierząt właściciele czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem wartościowego mięsa i warzyw.

Taste of Wild to mieszanka mięsnych, warzywnych i egzotycznych składników. Biorąc pod uwagę rozróżnienie wiekowe, rasowe i wagowe kotów, producent przygotował dla nas odmiany żywności dla małych kociąt i szczeniąt, dojrzewających, jak i większych osobników. Podstawę mięsną stanowią w karmie łosoś (dla młodych i wrażliwych), baranina (niemal dla wszystkich psów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt). (Sklep z karmą)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Przeróżne rodzaje karm Taste of Wild zapodają naszym czworonogom przecier pomidorowy, owoce leśne, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie należy do tanich zakupów. Za nieco ponad 2 kilogramy karmy dla szybko dojrzewających zwierząt zapłacimy 44 złote. (Karmy dla kotów) Trzykrotność tej porcji wyniesie nas już 113 złotych. Ponad 13 kilogramów karmy to wydatek rzędu 200 złotych.
Jeżeli martwisz się o zdrowie swojego kota i widzisz, że ma on problemy trawienne kup mu dobrą karmę Acana. Jest to uznanej klasy towar hipoalergiczny ze składnikami, uprawianymi w Nowej Zelandii i Kanadzie. Karma czym karmić psa seniora Acana to idealne danie dla dorosłych i aktywnych psów, jak i tych bardziej wrażliwych, które mają problemy z przyswajaniem zwykłych dań. Właśnie w tym celu producent łączy w daniu dla zwierząt składniki wspomagające trawienie: delikatne mięso, jabłka, wyławianego w Kanadzie stornia itp. Niektóre odmiany Acana mają obniżoną wartość cukrów prostych. Większa ilość białek i witamin ma pomóc w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej przez najaktywniejsze czworonogi.
Proporcje opakowań są podobne jak w Taste of Wild. Jednak za małą Acanę zapłacimy więcej – już około 50 złotych, za trzy razy tyle – prawie 120, a 13-kilogramowe porcje wyniosą nas więcej niż 200 złotych. Kliknij!
Taste of Wild – najlepsza karma wysokiej jakości dla kota
Tagged on: