Reklama na telebimie to niezliczone potencjały kreacji, cała kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamika filmu umożliwia zastosowanie bardzo kreatywnego przesyłu reklamowego. Telebim pozwala na stosowanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklama na telebimie nie tylko błyskawicznie i efektywnie dociera do możliwych klientów, ale także wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe.

reklama-podświetlona

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim Wałbrzych Wieniawskiego to najwyższej kategorii narzędzie służących do przesyłu danych o towarze, albo usłudze dla szerokiego zespołu adresatów – zobacz. Dzięki użyciu specjalistycznych diod LED jest to wyjątkowa technika, jaka pozwala na emisję filmu ogromnej jakości przy zachowaniu świetnej widzialności w opcjonalnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznie ta technologia zezwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz doskonale widoczny w świetle dziennym. Film jest dużo lepiej utrwalany aniżeli zwykły obraz bilboardowy.

Dzięki użyciu specjalnych diod LED jest to jedyna technologia, która zezwala na emisję obrazu znacznej jakości przy zachowaniu znakomitej widzialności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Tylko ta technologia (szczotkowanie aluminium) umożliwia pokonać oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie widoczny w świetle dziennym. Modułowa budowa ekranu zapewnia jego rozbudowę, albo przebudowę rozmiaru, jak też bezproblemową zmianę lokalizacji, również serwisowanie.

Telebim Wałbrzych to najlepszej klasy narzędzie służących do przekazu wiadomości o produkcie, albo usłudze dla dużego grona konsumentów.Wykorzystywane są zarówno przez przedsiębiorstwa handlowe, usługowe, jak i inne, działające w różnych gałęziach przemysłu, a również apteki i świątynie. Funkcjonalność, prostota obsługi i wytrzymałość na warunki atmosferyczne przyciągają wzrok, a przy tym są bardzo dobrze zrozumiałe. Reklama zademonstrowana w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do możliwych odbiorców, lecz również koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele mniejsze aniżeli typowe wartości pozostałych reklam – telebim reklamowy Wałbrzych.

Reklama na telebimach
Tagged on: