Kiepsko opłacany pracownik pewnie nie będzie odpowiednio świadczył zleconych mu poleceń – jednak nie chodzi wyłącznie o pieniądze! Zapamiętajmy, że aby spowodować, iż wszyscy nasi ludzie będą bardziej szczęśliwi, wydajniejsi, powinniśmy dbać o ich zdrowe relacje z całą resztą podwładnych. Zatem niech w naszej firmie pracują tacy ludzie, którzy potrafią sensownie dogadywać się nawzajem.

Manager restauracji

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Na nieszczęście w bardzo wielu przypadkach kiepska atmosfera w zakładzie pracy jest oczywistością. Pewnie nawet przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą od kilku tygodni orientuje się, że ciężko w dzisiejszych czasach utrzymać się bez porządnych pracowników, którzy do tego nie gryzą się nawzajem. Chociaż są oczywiście metody, które sprawiają, iż nareszcie pracownicy będą być może nawet dobrymi kolegami.

Zainspirował Cię ten post? Namawiamy Cię tym samym jeszcze dalej – do naszej nowej strony. Tam czekają na Ciebie rzetelne newsy.

Zatem – jak stworzyć ze swojego personelu pracowniczego prawdziwy team?

Co jakiś czas strzałem w dziesiątkę jest spotkanie integracyjne – wspólne wyjście do restauracji. Zapewne jedzenie będzie smakowite, chociaż nie tak eleganckie jak takie, które jadają nasi politycy – głośna afera podsłuchowa jednoznacznie pokazała, iż polska scena polityczna lubi drogie jedzenie. No cóż, wszyscy bardzo lubią smaczne jedzenie, w szczególności gdy pracodawca za wszystko płaci. Zapamiętajmy, że restauracja ((zobacz dodatkowe informacje)) musi serwować takie potrawy, które spodobają się każdemu pracownikowi. A więc nigdy nie można doprowadzić do takiej sytuacji, iż weganin będzie mógł tylko coś pić, bo wszystkie potrawy będą z mięsa. Szanujmy upodobania kulinarne wszystkich, to zaprocentuje. A coś jeszcze prócz nawet najbardziej smakowitego jedzenia na Ziemi?

Restauracje są fajne, ale bądź co bądź rzeczywistość jest taka, że należałoby sprawić, iż pracownicy spotkają się na nieco mniej formalnej stopie. Czyli wspólne pójście do baru bądź ognisko gdzieś za miastem są zdecydowanie godne zainteresowania. Raduje serce, że obniża się liczba przedsiębiorców, którzy szkodują pieniędzy na przednie wesele białystok – wyraźnie widać, iż myślenie naszych biznesmenów jest coraz bardziej nowoczesne.
Może tak najzwyczajniej w świecie impreza firmowa?
Tagged on: