Aktualnie, w dobie powszechnych e-maili i cyfrowych dokumentów w dalszym ciągu niezbędne jest drukowanie wielu dokumentów. Nie każdy natomiast posiada własną drukarkę i nie każdy pragnie taką kupić. Samo urządzenie nie jest bowiem bardzo kosztowne, jednak tusze do drukarek cały czas potrafią negatywnie zaskoczyć cenami. Wielokrotnie więc znacznie bardziej opłaca się wykonać wydruk w punkcie niż na swoim sprzęcie. Dlatego w tak dużej ilości i prężnie funkcjonują rozmaite punkty ksero, które oferują także drukowanie.

surrealistyczny fotoobraz

Autor: Rookuzz.
Źródło: http://www.flickr.com

W punktach takich zazwyczaj można otrzymać wiele innych produktów, takich jak przykładowo wizytówki Wrocław. Również wykonywanie kserokopii wciąż jest powszechną i potrzebną usługą, w szczególności często wykorzystywaną w celach naukowych.

Szalenie nam miło, że ten post zostawił po sobie miłe uczucie. Chcemy zaprosić Cię do następnej witryny – tam można zobaczyć także (http://www.metalfach.com.pl/dystrybutorzy-swiat/) świeże fakty.

Kserokopiarka jest ponadto maszyną zazwyczaj dużą, tym bardziej warto nie inwestować w takie urządzenie na własny użytek.

Dla studentów
Nie da się ukryć, że bez wątpienia najczęściej spotykanymi klientami punktów ksero są studenci. Często potrzebują oni wykonać kserokopię podręcznika lub notatek. Ponadto na różnych kierunkach studiów nagminnie zadawane są referaty, które po stworzeniu należy wydrukować. Studenci natomiast często mieszkają w domach studenckich lub na stancjach, gdzie nie mają dostępu do drukarki czy kserokopiarki. Miejsca tego rodzaju z kolei znajdują się nierzadko w niedalekim sąsiedztwie uczelni. Oferowane są w nich różnorodne promocje, przykładowo w niektórych punktach po okazaniu legitymacji studenckiej za niektóre usługi płaci się mniej. Często także można znaleźć upusty na wydruk i oprawianie prac magisterskich.

Pozostałe usługi
Oprócz wykonywania wydruków i kserokopii punkty udostępniają nierzadko szeroką gamę usług innego rodzaju. Wydruki nierzadko sporządzane są na różnorodnym, wskazanym przez klienta papierze, na przykład fotograficznym. Oferowany jest wysoki poziom wydruków, jak również wykonywanie ich na większych i nietypowych formatach. Jeżeli chodzi o fotograficzne fotoobrazy na płótnie i pozostałe duże miasta mają zróżnicowaną ofertę pod tym względem. Punkty ksero nierzadko oferują także usługi bardziej niestandardowe, jak na przykład wykonywanie rozmaitych przedmiotów ze zdjęciem. Mogą to być kubki ze zdjęciem, T-shirty czy inne elementy.
Wyświetl większą mapę
Profesjonalny druk we Wrocławiu
Tagged on: