Wonny napar herbaciany to malutka rozkosz, którą można rozsmakowywać się pomału, by co dzień pozwolić sobie na odrobinę odprężenia.

Czajnik ceramiczny

Wyjątkowo smakuje w towarzystwie, przy sympatycznej, popołudniowej pogawędce. Herbata czarna, biała, zielona, czerwona, mieszanki ziołowe, owocowe i inne – mamy bardzo duży wybór i pełną rozmaitość smaków dostępnych na rynku. Niestety powolna degustacja ukochanej herbaty wiąże się z tym, że napój stygnie, a nieciepła herbata nie urzeka już takim samym smakiem. Duża część jej uroku to, bowiem unoszący się aromat. Rozstrzygnięciem problemu są czarowne dzbanki z podgrzewaczem, które nie tylko rewelacyjnie prezentują się na stole w kuchni czy jadalni, ale pozwalają na dłuższe utrzymanie wymaganej temperatury herbaty. Identycznie dobrze sprawdzą się też dla zagorzałych, kawoszy, którzy nad wszystko inne przedkładają wytworny, intensywny smak brunatnego napoju (sprawdź na www).

Zwolennikom herbaty bez wątpienia przypadnie do gustu dzbanek z podgrzewaczem. Nadzwyczaj smakuje w towarzystwie, przy przyjemnej, popołudniowej rozmowie. Herbata czarna, biała, zielona, czerwona, mieszanki ziołowe, owocowe i inne – posiadamy ogromny wybór i pełną rozmaitość smaków dostępnych na rynku. Niestety wolna degustacja ukochanej herbaty jest powiązane z tym, że napój ostyga, a letnia herbatka nie oszałamia już takim samym smakiem. Duża część jej uroku to, albowiem parujący aromat. Rozwiązaniem problemu są cudne dzbanki z podgrzewaczem, które nie tylko doskonale prezentują się na stole w kuchni czy jadalni, ale umożliwiają dłuższe utrzymanie właściwej temperatury herbaty. Jednakowo dobrze sprawdzą się też dla gorliwych, kawoszy, którzy nad wszystko inne przedkładają wytworny, intensywny smak brunatnego napoju.

Amatorom herbaty zapewne przypadnie do gustu dzbanek dzbanek filtrujący z podgrzewaczem i sitkiem, który oprócz standardowego miejsca przeznaczonego na niewielką świeczkę typu tea light, zaopatrzony jest też w sitko uniemożliwiające przedostaniu się liści czy fusów do naszego naparu. Podgrzewacz w dzbanku to źródło ciepła, które umożliwi nam przestrzeganie właściwego czasu parzenia dla danego typu herbaty. Aby zachwycać się głębią smaku, powinniśmy pamiętać, że tradycyjnych herbat nie można zalewać wrzątkiem. Najszybciej możemy przyrządzić herbatę czarną (w temperaturze 95°C, czyli około 2 minuty od zagotowania wody), później czerwoną, a zielona bądź biała wymaga odczekania dłuższej chwili – od kilku do kilkunastu minut, aż zagotowana woda zyska odpowiednią temperaturę. Parzymy wedle zaleceń podanych przez wytwórcę na pudełku.

Dzbanki do herbaty i kawy zwykle wytworzone są z dekoracyjnej porcelany, która nadaje wnętrzu typowej elegancji – klasyczne dzbanki. Porcelanowy imbryk to znakomity pomysł na wytworny i oryginalny prezent na przeróżne okazje. Różnorodność teraźniejszego wzornictwa powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie nabywane są dzbanki porcelanowe gładkie i różnokolorowe, z motywami kwiatowymi, orientalnymi i inne wpisujące się w obecne trendy nowszego designu. Uznaniem cieszą się również naczynia z podgrzewaczem, które zrobione zostały z mocnego, żaroodpornego szkła (np. borosilikonowego) i szlachetnej stali nierdzewnej. Ciekawą ofertę dzbanków z podgrzewaczem wyszukać można w sklepie internetowym garneczki.pl.

Typowy imbryk z podgrzewaczem typu tea light ma zwykle pojemność około jednego litra, co wystarcza zwykle na cztery filiżanki przygotowanej herbaty lub kawy. Jest to więc rewelacyjna propozycja dla rodziny albo na spotkanie z przyjaciółmi. Dzbanek z podgrzewaczem przyda nam się nie wyłącznie w chłodne, zimowe albo jesienne dni. Pachnącą kawą lub herbatą niezmiennie uwielbiamy się przecież cieszyć o każdej porze roku.dzbanek z podgrzewaczem i sitkiem, który prócz standardowego miejsca przeznaczonego na niewielką świeczkę typu tea light, wyposażony jest też w sitko uniemożliwiające przedostaniu się liści lub fusów do naszego naparu. Podgrzewacz w dzbanku to źródło ciepła, które zapewni nam przestrzeganie prawidłowego czasu parzenia dla konkretnego gatunku herbaty. Żeby zachwycać się głębią smaku, powinniśmy pamiętać, że tradycyjnych herbat nie powinno się zalewać bardzo gorącą wodą. Najszybciej możemy przyrządzić herbatę czarną (w temp. 95°C, czyli około 2 minuty od zagotowania wody), później czerwoną, a zielona czy biała potrzebuje odczekania dłuższej chwili – od kilku do kilkunastu minut, aż zagotowana woda uzyska odpowiednią temperaturę. Parzymy według zaleceń umieszczonych przez wytwórcę na opakowaniu.

Dzbanki do herbaty i kawy przeważnie wytworzone są z dekoracyjnej porcelany, która daje wnętrzu klasycznej szykowności. Porcelanowy imbryk to bardzo dobry pomysł na gustowny i oryginalny upominek na różnorakie okoliczności. Różnorodność teraźniejszego wzornictwa powoduje, że niejedna osoba znajdzie coś dla siebie. Chętnie nabywane są dzbanki porcelanowe gładkie i kolorowe, z motywami kwiatowymi, egzotycznymi i inne wpisujące się w obecne trendy nowszego designu. Popularnością cieszą się również naczynia z podgrzewaczem, które utworzone zostały z trwałego, żaroodpornego szkła (np. boro-silikonowego) i szlachetnej stali nierdzewnej. Interesującą propozycję dzbanków z podgrzewaczem wyszukać można w sklepie internetowym garneczki.pl.

Typowy imbryk z podgrzewaczem rodzaju tea light ma najczęściej pojemność około litra, co wystarcza średnio na cztery filiżanki zaparzonej herbaty bądź kawy. Jest to więc rewelacyjna propozycja dla rodziny bądź na spotkanie ze znajomymi. Dzbanek z podgrzewaczem przyda nam się nie jedynie w zimne, zimowe bądź jesienne dni. Aromatyczną kawą bądź herbatą nieustannie lubimy się przecież cieszyć o każdej porze roku.

Dzbanki mające podgrzewacz