Marzenia są bardzo różne, to jeden z wiadomych powodów czemu są tak niezwykłe. Jakby to było, gdyby każdy marzył o tej samej rzeczy? Trochę nudno i zupełnie standardowo. Jednocześnie, choć tak nie jest to możemy znaleźć konkretne wspólne marzenia, jakie są udziałem wielu z nas. No bo kto nie marzy o dostatnim życiu, o zdrowej rodzinie i idealnym domu? Albo kto nie marzy, ażeby zobaczyć cały świat? No tak, musimy przyznać, iż marzenia mogą być wspólne, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i posiadamy podobne pragnienia, jednocześnie to, jak się różnimy na innych poziomach czyni z naszych marzeń oryginalną mozaikę.

wycieczka

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Weźmy przykładowo tego typu wycieczkę dookoła świata, niby bardzo konkretny plan, lecz zastanówmy się na jak wiele sposobów jesteśmy w stanie ją zorganizować. Jesteśmy w stanie przecież szukać lotniczych połączeń, ażeby być w wielu miejscach na świecie, żeby pobyć tam jakiś czas. Możemy podróżować po świecie na różne sposoby, nie istnieje tak w rzeczywistości jednej opcji i jednego kierunku.

Podobnie można tego dokonać na jednośladzie.

Szukasz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa hotel pracowniczy gdańsk z pewnością Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej dużo niezwykle interesujących informacji.

Co więcej, dużo osób podjęło tego typu próby i jak pokazuje życie udaje im się osiągać swoje postanowienia. To niesamowite i inspirujące dla wielu osób, które również planują taką wyprawę. Rower to opcja bardzo ekonomiczna, lecz dla ludzi, którzy niekoniecznie muszą nocować naprawdę wygodnie.

wycieczka

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com

Czasem bowiem trzeba gdzieś rozbić namiot lub drzemać pod gołym niebem. Nie jest to najlepsza opcja dla ludzi, którzy są też strachliwi Wiadomym jest, że wielu wybrałoby wariant spania w hotelu, ta opcja jest jednakże najbardziej kosztowna.

Generalnie, takie marzenia są dla ludzi zdecydowanych, ponieważ nie każdy to może sobie to uzmysłowić, a wycieczka dookoła świata jawi im się jak jakaś historia rodem z filmu. Najwięcej więc pragnień skupia się na pragnieniu posiadania wysokiego statusu materialnego. Co to znaczy? To także kwestia, która dla każdego znaczy coś innego. Jedni będą pragnęli więcej i więcej, nigdy nie będą nasyceni i zadowoleni, drudzy mają jakiś pułap, za którym już nie muszą sięgać, bo są radości z tego, co zdobyli.

To jaką posiadamy granicę tak naprawdę ciężko ocenić. Niemniej, zawsze powinniśmy doceniać to co mamy w chwili obecnej, ponieważ wtedy każde marzenie okazuje się jedynie marzeniem, które być może zrealizujemy, ale nie za wszelką cenę będziemy do niego dążyć.

Jak podejść do kwestii marzeń? Każdy z nas je ma, są niewymownie ważne, jednakowoż czy warto za nie – mówiąc obrazowo – ginąć?
Tagged on: