Bywa, że wydaje nam się, że ludzie, których zatrudniliśmy nie chcą nas słuchać, że robią wszystko jakby z łaski. Gdy tymczasem my, będąc pracodawcą, nie do końca potrafimy do nich trafić. Powinniśmy pojąć, że pieniądze to nie wszystko. Dlatego warto pójść na szkolenia miękkie. Takie szkolenia na pewno nas pozytywnie zaskoczą, ale spokojnie, o co dokładnie chodzi w tego rodzaju szkoleniach. Tak, więc szkolenia miękkie mają pokazać, jak współdziałać z pracownikami, by Ci chcieli pracować, by wypełniały swe obowiązki jak najlepiej. Trzeba nauczyć się właściwego komunikowania się.

link

Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście tego typu umiejętności miękkie w sporej mierze zależą od charakteru danej osoby. Czasem nawet do końca nie wiemy jak świetne umiejętności mamy w zasięgu ręki, bo są z nami od zawsze i dzięki życiowemu doświadczeniu łatwiej wkroczyć nam w interakcje z drugim człowiekiem. Ale prawda jest taka, że dla kogoś, kto chce nie ma nic trudnego i jeśli do tego czasu jedyne, czym się kierowaliśmy to było to, co zapisane w książkach, to jest też wiedza wykraczająca poza utarte schematy. Warto poszukać szkoleń z umiejętności miękkich, które pozwolą nam zupełnie inaczej funkcjonować, żyć na innym, lepszym poziomie.

Konfrontacja ze stresem

Mawia się, że stres może motywować do działania, jednak rzeczywistość jest taka, że dla większości ludzi stres jest paraliżujący. Prawda jest taka, że niemalże każdy był w sytuacji, kiedy zimny pot go oblał, bo nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, co za chwilę się wydarzy. Po prostu zdajemy sobie sprawę, że nad stresem trudno zapanować. Wiele osób się do tego jakoś przyzwyczaiło, chociaż chyba prawdziwszym stwierdzeniem byłoby, to, że sporo osób po prostu już się nie wychyla.

szkolenie
Sporo ludzi robi to, na czym się zna i nie chce się rozwijać, bo wie, że nowe rzeczy wiążą się z milionem stresujących sytuacji. Dlatego istnieją stres szkolenia. Dzięki takim szkoleniom damy radę nauczyć się jak zarządzać stresem, np. Pasja G.D.T.

W sytuacji gdy musisz przeczytać poza tym także inne pokrewne informacje na przedstawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.robak.konin.pl/), do którego odsyłacz jest tutaj.

Jeśli pojmiemy, co to takiego ten cały stres i co go wywołuje, to uda nam się je też zmniejszyć. Wiadomo, że stres jest konieczny w życiu każdego człowieka, ale musimy nauczyć się go poskramiać. Bardzo często sprawdza się mantra „nie taki diabeł straszny, jak go malują”.

Świetny pomysł na szkolenie
Tagged on: