Jaka jest efektywność reklam emitowanych na telebimach w naszych czasach? Bezsprzecznie niezwykle wielka. Wynika to z wielu przeróżnych czynników, które pewno warto poznać nieco bliżej.

transmisja

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na sam typ ekranu jakim jest telebim. Telebimy to niesłychanie wielkie ekrany, które są oparte na śmiałej, nowoczesnej technologii LED. Są one podświetlane nadzwyczaj dużą ilością lamp ledowych, dzięki czemu stale emitują ogromnie jasne, wyraźne światło. Na skutek tego potencjalne jest dostrzeganie obrazów emitowanych na telebimach z niezwykle ogromnej odległości.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich technik, obrazy wyświetlane na telebimach są również niezwykle dobrze wyraziste, wyraźne i klarowne. Nawet w trakcie marnych warunków pogodowych, na przykład w czasie deszczu bądź dość dużej, gęstej mgły, obrazy wyświetlany na telebimie w dalszym ciągu jest porządnie widoczny. To powoduje, że reklamy na telebimach zdołamy dostrzec praktycznie zawsze – na naszej stronie.

Telebim zazwyczaj umieszczany jest w miejscach, w jakich wolno spotkać wiele przeróżnych osób. Prawidłowa lokalizacja telebimu jest niesłychanie istotna, ponieważ jeżeli zostanie on umieszczony w złym miejscu, reklama zdoła nie przynieść tak stosownych efektów.

Chcesz odnaleźć coś innego na prezentowany na tej stronie wątek? Kliknij tutaj – ta wciągająca treść (robak.konin.pl/oferta/zamykarki/automatyczne/jednoglowicowe/automatyczna-zamykarka-jednoglowicowa-zr-02) niewątpliwie rzuci nowe światło.

Niemniej telebimy zazwyczaj zdołamy zauważyć w centrum miasta, przy głównych drogach i wielokrotnie uczęszczanych ulicach – przykład na stronie. Jest to jedna z lepszych form i odmian reklamy zewnętrznej.

Jeśli dobrze rozegramy reklamę na telebimach to zdołamy spodziewać się, że nasz produkt albo też reklamowana usługa dotrze do ogromnej ilości osób, a należałoby pamiętać, iż każda z nich jest potencjalnym Klientem. Właśnie dlatego rozległe przedsiębiorstwa i pokaźne firmy nieraz inwestują w ten typ reklamy zewnętrznej, bo jest ona o wiele bardziej skuteczna i użyteczna, aniżeli sporo innych form, takich jak na przykład banery reklamowe bądź billboardy. Oczywiście ze względu na swoją lepszą skuteczność, reklama – billboardy cennik na telebimie jest też droższa, jednakże inwestycja ta pewnie opłaci Ci się o wiele bardziej.
Spora skuteczność reklam na telebimach w aktualnych czasach
Tagged on: