Jak większość rzeczy, tak i styl naszych kuchni ulega zmianie co parę lat. Dodatkowo, cena remontu do najniższych nie należy, że nie każdy może sobie pozwolić na „kuchenne rewolucje”. Nasze kuchenne królestwo może jednak odzyskać dawną świeżość. Niezbędna jest tylko szczypta kreatywności oraz wolnego czasu.

Akcesoria kuchenne i  łazienkowe, relingi

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox
Najprościej jest zacząć od ścian – kuchnia w parę godzin nabierze nowego charakteru. Idealnie dobrany kolor powiększy i rozjaśni wnętrze, poprawi nastrój, a nawet zaostrzy apetyt domowników.

Gdy w szafkach i szufladach brakuje miejsca na gadżety kuchenne i przyprawy, przechowywanie na ścianach rozwiąże problem. Relingi kuchenne, półki oraz listwy magnetyczne pozwolą stworzyć własne rozwiązanie, ułatwiające dostęp do akcesoriów i mające własny styl. Na relingach damy radę wyeksponować nie tylko łyżki i kubki, ale ramkę z ulubionym zdjęciem czy niedużą doniczkę z ziołami.

Oczywiście, że w sieci znajdziesz niebywałe tematy.Na omawiany temat też przeczytasz ciekawe informacje – sprawdź to I przejdź do podstrony (http://pizzahut.pl/)!

Dajmy upust fantazji i dbajmy o detale – relingi.

W obecnych czasach nawet maselniczki nie mogą być zwyczajne – maselniczki. Wygoda w użytkowaniu jest ważna, łatwość mycia również, jednak kupujmy zawsze na interesujące formy które umożliwią wyeksponowanie naczynia w czasie oficjalnych posiłków

maselniczka

Autor: Blomus
Źródło: Blomus

Nowe rolety, obrusy i kuchnia nabiera zupełnie innego charakteru! Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, albowiem długie zimowe wieczory to dobry moment na planowanie zmian. Pastelowe kolory spowodują, że kuchnia wyda się większa. Uważajmy jednak na tkaniny w wyraźne desenie. Chociaż zabawa z nimi to duża frajda, musimy się pilnować, żeby w zazwyczaj i tak niedużym wnętrzu nie zapanował chaos. Jeśli jest w stylu sielsko-anielskim idealna będzie krata. Jeśli odpowiada nam jednak bardziej elegancki styl, wspaniale sprawdzi się będąca zawsze na czasie biel, beże czy szarości.

Sufitowe, designerskie, wiszące, stojące – oświetlenie to przysłowiowa „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Nie zapominajmy, że czasem wystarczy interesująca lampa, by kuchnia odzyskała dawny blask.
Zatem jeśli mamy w planach wprowadzenie zmian, lecz nie bardzo mamy pojęcie jak wprowadzić je w życie, skorzystajmy z owych podpowiedzi, które bez wątpienia przyniosą satysfakcjonujące wyniki naszych działań.
Jak szybko i niedrogo odmienić kuchenne królestwo?
Tagged on: