Najnowocześniejsza reklama w postaci wielkich tablic reklamowych wyświetlających zmieniające się treści reklamowe cieszy się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem. Jest to możliwe dzięki technologii LED. Jak zamieścić reklamę naszej firmy bądź produktów na tak zwanym telebimie? Opcje są dwie; można rzecz jasna taki telebim wydzierżawić, ale jeżeli dysponujemy właściwym do tego miejscem – warto zainwestować w własny telebim.

billboard reklamowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestycja w telebim może zostać realizowana zarówno na gruncie własnym inwestora jak także na gruncie wydzierżawionym. Najlepiej nawiązać z posiadaczem parceli umowę zwaną warunkową na zakup bądź najem gruntu, wchodzącą w życie dopiero po otrzymaniu właściwych zezwoleń na tego typu inwestycję. Umowę najmu dobrze jest nawiązać na jak najdłuższy czas, tak byśmy mogli bez problemu funkcjonować korzystając ze wzrastającej popularności postawionego przez nas telebimu. Tego rodzaju umowy zazwyczaj zawiera się na okres od 2 do 10 lat. Zobacz: więcej tu.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

Miejsce pod telebim musi spełnić 2 główne kryteria: ciekawa lokalizacja oraz zapewnienie zasilania .

Aby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to najpierw poznaj pozostałe dane na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj tutaj.

Najbardziej odpowiednia jest lokalizacja przy większych skupiskach ludzi, tj. centra miasta, blokowiska, także usytuowanie przy rondach, przy obiektach tj.: centra handlowe, stacje diagnostyczne, itp.. Ważna jest również dobra widoczność telebimu (brak elementów architektury przesłaniających wyświetlane treści reklamowe). Przykłady tu: .

Montaż i podłączenie zabezpieczeń powinien wykonać instalator z właściwymi upoważnieniami wg.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany artykuł, kliknij też na tego typu serwis, gdyż znajdziesz w tym miejscu podobny świetny tekst – on także jest warty polecenia.

zaordynowań fabrykanta zabezpieczeń oraz aktualnych przepisów prawna. Musimy pamiętać o tym, że żadna postać zabezpieczeń nie zapewnia nam całkowitej eliminacji ryzyka związanego z występowaniem przepięć, lecz jedynie ryzyko to minimalizuje.

Telebimy konstrukcja których nie jest trwale powiązana z ziemią fundamentem możemy zamontować na podstawie zameldowania zamiaru przeprowadzenia prac budowlanych we odpowiednim Starostwie Powiatowym (wydział architektury). Do zgłoszenia zamiaru przeprowadzenia prac budowlanych powinno się złączyć: mapkę sytuacyjną tablicy reklamowej, zwięzły opis realizowanych robót, zwięzły opis obiektu a także akt własności gruntu (bądź umowę dzierżawy). Jeżeli zaś telebim będzie na stałe związany z gruntem konieczny będzie projekt i zezwolenie na budowę.
Jakim sposobem stworzyć tablicę reklamową?