Częstym problemem panów jest czesanie dłuższych włosów. W bieżącym sezonie nadzwyczaj modne są fryzurki, gdzie boki a także tył ścinane są króciutko, z kolei góra pozostaje przedłużona.
Takowe strzyżenie wymaga pielęgnacji włosów a także powszedniego czesania ich.

Ekspres kombinowany De Longhi

Autor: Estoria.pl
Źródło: Estoria.pl
dentysta

Ponieważ męskie włosy najczęściej są sztywne, nie będzie to łatwe . Fundamentem w tym wypadku będzie dobry szampon, najpoprawniej nawilżający. Zmiękczy on kędziorki, dzięki czemu staną się podatne na układanie. Przesuszone włoski będą szorstkie w dotyku i puszą się. Dotyczy to również włosów kręconych lub falowanych. Są to za każdym razem włosy suche jak też wymagają do mycia wyrobów nawilżających – czytaj o firmie Męskie Zacięcie.

Żeby poszerzyć wiedzę na przedstawiany wątek obejrzyj stronę (https://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/usuwanie-przebarwien-wroclaw/), która zawiera fascynujące informacje na przedstawiany temat – trzeba tylko kliknąć!

Kardynalnym nieporozumieniem jeżeli idzie o męskie fryzury będzie używanie pianki, bowiem dodatkowo przesusza ona włosy, co osłabia ich kondycję i utrudnia czesanie.

Jeśli pragniemy łatwo podnieść dłuższe włoski do góry, czego nastręcza pompadour fryzura, cudownie sprawdzi się do tego mocno utrwalająca pasta albo żel. Nakładamy artykuł na wilgotne włosy po czym suszymy. Dzięki temu otrzymają one strukturę i będą bardziej podatne na modelowanie. Jeżeli fryzura cechuje się bardzo długą górą, nieodzowne będzie natapirowanie włosów od nasady jak też utrwalenie mocnym lakierem. Tapir utrzyma nawet czupurne oraz cienkie kędziorki. Na dodatek doda im także objętości – portal Męskie Zacięcie BLOG wejdź.

Jest to należyte wyjście w przypadku włosów z tendencją do wypadania, dlatego że najczęściej góra jest wtedy mocno przerzedzona. Jeśli kędziorki są kręcone, natomiast zależy nam na fryzurze bez fal jak też loków, należy przed czesaniem wyprostować włosy za pomocą prostownicy.
Jak ogarnąć chaos na głowie?
Tagged on: