Baner reklamowy to artykuł, który w reklamie zewnętrznej robi dużą karierę dzięki wyposażeniom umożliwiającym druk wielkoformatowy jak i trafnym tuszom solwentowym. Cechuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne tudzież promieniowanie UV.

reklama

Autor: Riccardo Cervelli
Źródło: http://www.flickr.com
Jest też najtańszą na rynku formą reklamy. Dzięki swoim własnościom pierwszorzędnie nadaje się do użytkowania zewnętrznego.

Właściciele firm tworzących banery reklamowe oferują produkty zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Artykuł jest robiony na materiale o powiększonej jakości, a odbitka w pełnym kolorze. Podwijane granice ulepszą pracę w trakcie naklejania, oczka natomiast występują co około 50 cm. Jeżeli składamy zlecenie na banery (polecamy: polipropylen spieniony) reklamowe (dowiedz się wiecej) jesteśmy zmuszeni pamiętać, iż minimalny gabaryt to 1 metr kwadratowy. Jest on kompletną jednostką rozliczeniową. Do wyboru mamy pomimo tego mnóstwo szerokości : 100, 150, 200 i także 300 cm. Kiedy pewien z boków zamawianego banera jest dłuższy od szerokości którejś z rolek to zachodzi potrzeba zgrzania dwóch lub więcej brytów. Gdy nie jest się pewnym po obliczeniach jaką szerokość zamówić, przynależy skierować się do salonu stacjonarnego lub napisać e-mail do spółki zajmującej się takimi sprawami. Fachowcy pomogą nam w dostrojeniu dobrego typu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Marki wystawiają zwykle faktury VAT, natomiast w ich ofercie w większości wypadków istnieje również kilka rodzajów dostaw. Będziemy mogli odebrać baner indywidualnie w salonie stacjonarnym , bądź też zdecydować się na wysyłkę – Pocztą Polską albo przy pomocy firmy kurierskiej.

promocja

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Przechodząc ulicą w mniejszym względnie większym mieście można zauważyć masę reklam. Najpopularniejsze są te naklejane, albowiem można łatwo zamieścić je na szybę czy też samochód. Firm trudzących się fabrykacją rzeczy tego typu jak banery reklamowe jest coraz to więcej, stąd też ceny są coraz bardziej atrakcyjne dla użytkowników. Oprócz tego proponują nam oni pomoc przy doborze właściwego rozmiaru czy rodzaju baneru.
Banery reklamowe – w jaki sposób odbywa się ich fabrykacja jak również czy są porządnym wyjściem?
Tagged on: