Właściciele firm mają dużo zadań, którym są zmuszeni sprostać, by z sukcesem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia wypromowanie produktów lub usług w sposób, jaki przywabi klientów. Istnieje niejedna forma promocji, a jedną ze szczególnie popularnych jest reklama outdoorowa, nazywana inaczej reklamą zewnętrzną. Dwie zwłaszcza znane formy niniejszej reklamy to billboardy oraz telebimy. Która z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?

Telebim Opole jest ekranem wizyjnym, który składa się z diod. Można na nim zamieszczać wszelakiego rodzaju animacje, które częstokrotnie znacznie lepiej przyciągają uwagę od normalnych plakatów. Obraz na nim pokazywany jest wyraźny nawet w trudnych warunkach pogodowych, np. gdy świeci słońce albo jest deszczowo – pamiętaj, aby się reklamować. Billboard z kolei jest nośnikiem reklamy, który może osiągnąć nadzwyczaj duże rozmiary, w zależności od tego, gdzie chcielibyśmy go umieścić.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej pieczątki lubin danych na pozostałych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Billboardy mogą być ustawione przy drogach, ale mogą być również zawieszone na budynkach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają możliwość być dostrzeżone przez największą liczbę osób, dlatego lokalizacja powinna być jednym z pierwszych czynników, nad którymi się będziemy zastanawiać. Jeżeli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on na pewno kosztowniejszy od billboardu, lecz także bardziej efektowny. Do tego domaga się stosownego pozwolenia – nie można go ustawić od tak. Billboardy natomiast mogą być niedostrzegalne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeżeli odpowiednio ich nie oświetlimy. Zatem pamiętajmy o tym, wybierając tą formę reklamy.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, jaki z typów reklamy zewnętrznej jest korzystniejszy. Wszystko zależy od określonych potrzeb danego właściciela firmy oraz kampanii reklamowej, jaką planuje przeprowadzić – czytaj więcej . Odpowiedz więc sobie na pytanie, na czym szczególnie ci zależy i jak podług ciebie skutecznie dotrzesz do odbiorców, a wyjście nasunie ci się samo. Gdzie pójść w celu wykonania reklamy na powyżej nadmienione rodzaje nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, która ma doświadczenie w tej dziedzinie oraz dzięki której odniesiemy upragniony sukces.
Telebimy czy billboardy – jaka z nadmienionych form reklamy zewnętrznej jest najatrakcyjniejsza?