Reklama na samochodzie jest nieprzerwanie niezrównanie popularna. Choć we współczesnym świecie to Internet w nadrzędnej mierze oddziałuje na odbiorców, to warto jest inwestować również w takiego typu formę promowania.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zamontować reklamę, aby dobrze realizowała swoją rolę? Wybór właściwej techniki montażu zależy od tego, jaką grafikę mamy zamiar zamieścić na aucie. Najprościej jest nakleić same napisy i w tym przypadku znakomicie sprawdza się reklama samoprzylepna. Wszystkie części trzeba przykleić z osobna, starannie gładząc brzegi naklejek, by nie zaczęły się odklejać oraz nieestetycznie wyglądać. Jeśli chcesz przykleić cały napis za jednym zamachem, musisz zamówić folię transportową, która pozwala na taki montaż reklamy. Po naklejeniu napisów pozbywamy się folii, a reklama wygląda na niezrównanie profesjonalną.

Ten niezwykle unikalny serwis www (http://www.4mobilepower.com/sfa/) prezentuje podobną problematykę, co artykuł, który w tym momencie czytasz. Jeśli Cię on zainteresował, kliknij tutaj.

Wartym uwagi sposobem jest również folia magnetyczna. Jej szczególną zaletą jest możliwość błyskawicznego usunięcia. Należy jednak liczyć się z faktem, że nie każda reklama może być naniesiona na takiej folii. Najlepiej sprawdzają się napisy i proste formy, z drobnymi detalami może być problem, ponieważ nie będą zauważalne (zapoznaj się: sklep.lambda.pl/pl/i/Instrukcje-aplikacji/2. Powinniśmy również pamiętać, że folia magnetyczna może być nakładana wyłącznie na idealnie gładkich powierzchniach, a w razie gdy częstokrotnie zostawiamy auto w słonecznym miejscu, powinniśmy raz na pewien czas odkleić folię i dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Niebezpieczeństwem dla reklamy może być także szybsza jazda, gdyż reklama przesuwa się oraz może przypadkowo całkiem się odkleić. Jeśli zamierzamy okleić większą powierzchnię auta, musimy zwrócić uwagę na folię wylewaną, na której można nadrukować także najbardziej szczegółowe projekty (wyprzedaż). Samochód można okleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do formy pojazdu. Folię wylewaną przed użyciem należy ogrzać do odpowiedniej temperatury używając do tego opalarki. Potem nakładamy folię oraz pozostawiamy samochód w pomieszczeniu o umiarkowanej temperaturze, aby folia mogła się dobrze przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, które niewątpliwie trzeba przemyśleć. Dobierz odpowiedni sposób montażu, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany z trwałości oraz estetyki projektu, jaki był naniesiony na twój samochód.
Reklama na samochodzie, czyli jak właściwie okleić auto?
Tagged on: