Lada dzień wiosna zapuka do naszych drzwi. Czas najwyższy na wiosenne dodatki i metamorfozę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w mieszkaniach i wprowadzamy do nich świeży powiew wiosny. Radzimy jak w parę chwil otworzyć swój dom na wiosnę.

Świeczniki Twilight

Autor: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Miejsce suchych bukietów niech zajmą kompozycje z pachnących, kolorowych kwiatów. Gdy na zewnątrz jeszcze ponuro i nijako, warto ”zorganizować” wiosnę w oknie. Wystarczy zawiesić delikatne butelki tudzież flakony w oknie do którego najczęściej wpadają promienie słoneczne.

Poza tym, gdy zapadnie zmrok aby spotęgować efekt, możemy ustawić na parapecie świeczniki czy tealighty. Ta piękna, pachnąca dekoracja, powstała w parę chwil wprowadzi do wnętrza powiew świeżości – więcej oryginalnych pomysłów.

Podczas wiosennych aranżacji dobrze jest wymienić niektóre obrazy, plakaty oraz ramki na zdjęcia – rewelacyjny element dekoracji. Prawidłowo dobrane ramki będą przysłowiową kropką nad „i” naszych dekoratorskich zapędów, wprowadzą szczyptę koloru oraz modnego stylu (fabrykaform.pl/ramki_i_stojaki_na_zdjecia-k399.html). A gdyby tak postarać się o rodzinną galerię? To niedrogi, a przy tym niesamowicie uroczy sposób na odmianę wnętrza. Aluminiowe, mimo iż prezentują się szalenie elegancko, nie wprowadzą przytulnej atmosfery. Najlepiej wybrać drewnianą, która będzie emanować domowym urokiem. Natomiast ramki kolorowe świetnie sprawdzą się w pokoju najmłodszego domownika – tam także zaprośmy wiosnę.

ramka na zdjęcia

Autor: pabloverdugo
Źródło: http://www.flickr.com
Czas na futerkowe poduszki i ciężkie narzuty już minął. Obecnie panują pastelowe kolory i delikatne tkaniny. Tak jak projektanci przebierają modelki w zwiewne sukienki i masywne buty, tak i my możemy łączyć batysty z aksamitami. Mając ten fakt na uwadze warto eksperymentować z rodzajem tkanin. Nie musimy wymieniać wszystkich poduch, zasłon i pokrowców. Czasem wystarczy dodać parę nowych elementów. Ważne jest, w jakim celu tkaninę użyjemy.

Tekst prezentujący tego rodzaju sprawę jest niezwykle dogłębny, jednak warto sprawdzić to pod innym kątem. My zalecamy to omówienie (https://klimland.pl/).

Na fotele, sofy lub krzesła odpowiednia będzie mocna i trochę sztywniejsza, najlepiej tkana w różnych kierunkach – wówczas nie rozchodzi się na szwach a przy tym jest odporna na przetarcia. Kanapę ozdobią stosownie dopasowane poduszki. Może w kwiaty lub zabawne groszki?

|

Jak bez zbędnych wydatków odświeżyć wnętrza na wiosnę?
Tagged on: