Marka Grohe wyposaża swój asortyment w szereg innowacyjnych a zarazem niezwykle użytecznych rozwiązań: począwszy od oszczędzanie wody, przez technologie pozwalające na kontrolę strumienia wody i temperatury, a nawet ochrony przed oparzeniami, po technologie pozwalające uzyskać połysk i wytrzymałość niespotykane w projektach pozostałych firm.

Łazienka nowoczesna

Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki połączeniu najnowszej technologii z najwyższą jakością i śmiałym wzornictwem, marka Grohe jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów rozwiązań sanitarnych.

Niemiecka firma przez wiele lat działalności zaznaczyła swoją obecność już w ponad stu trzydziestu krajach na całym świecie, tworząc 6 zakładów produkcyjnych oraz zatrudniając ponad pięć tysięcy fachowców. Armatura (Armatura umywalkowa) kuchenna i łazienkowa firmy Grohe to produkty charakteryzujące się nowoczesnym designem, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i wysoką jakością. Producent Grohe zapewnia wszelkie elementy, aby wyposażyć i upiększyć przestrzeń kuchni i łazienki. Wśród najpopularniejszych produktów tej firmy wymienić można prysznic Grohe baterie umywalkowe – łazienkowe i kuchenne, jak również baterie na wanny.

Łazienka powinna być miejscem wytchnienia i regeneracji dla organizmu, idealnym do odpoczynku po męczącym dniu. Tym samym łazienka powinna być funkcjonalna dla różnego typu użytkowników – rodzin z małymi dziećmi i singli żyjących w szybkim tempie. Szeroka gama armatury łazienkowej Grohe jest odpowiedzią na oczekiwania wszystkich użytkowników i pozwala stworzyć łazienkę uszytą na miarę naszych potrzeb. Zestawy natryskowe Grohe takie jak: dysze boczne, kolumny natryskowe, słuchawki prysznicowe, przyłącza i węże zapewniają maksymalny komfort korzystania z łazienki. Co więcej, sprawiają, że zwyczajny prysznic staje się czymś niesamowicie przyjemnym, niezależnie od tego czy mamy ochotę na ukojenie zmysłów w towarzystwie ciepłej wody, czy energetyzujący prysznic z rana. Co istotne, wybór systemów prysznicowych możemy wzbogacić o pozostałe projekty z tej samej serii, które pozwolą stworzyć wytworną łazienkę o przemyślanej koncepcji. Z kolei do kuchni firma Grohe proponuje baterie o modnym wyglądzie, jak chociażby baterie z wysuwaną wylewką o różnej wysokości. Wśród rozwiązań dedykowanych do kuchni firmy Grohe znajdziemy baterie z filtrem wody a także baterie gotujące wodę z jednoczesnym zabezpieczeniem przed poparzeniem.

Produkty firmy Grohe – baterie i zestawy prysznicowe
Tagged on: