Od zawsze wiadomo, że Wrocław to jedno z najcudowniejszych miast w Polsce. Nierzadko pojawiające się w wyszukiwarce połączenie słowa „Wrocław” oraz „love” świadczy o tym, że jest to również cudowne miejsce na romantyczną wycieczkę we dwoje. Organizując taki wyjazd dobrze jest sprawdzić jakiego typu atrakcje czekają na nas w tym mieście.

Kolacja

Autor: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec
Planując zwiedzanie miasta dobrze zacząć od pysznego śniadania w restauracji żebyśmy mieli energię na całodzienne spacerowanie po mieście. Z pewnością niejedna restauracja typu restauracja Okwinebar we Wrocławiu będzie spełniać nasze wymagania. Jest ich dużo i można wybrać daną kuchnię, która nas zainteresuje. Warto jest początkowo wybrać miejsce w centrum, a może i przy rynku, żeby móc przy okazji podziwiać urok tego miasta. Rynek we Wrocławiu jest pięknym miejscem z wieloma fontannami, które rok rocznie przyciągają gości spoza miasta. Kontynuując naszą wyprawę z ukochaną, dobrze wybrać się na Most Tumski, na którym zobaczymy mnóstwo przyczepionych kłódek, które pozostawili zakochani z całego kraju.

Spodobał Ci się ten artykuł? Jeśli tak, to z pewnością usatysfakcjonuje Cię też kompleksowy opis, który stworzyliśmy w linku pod spodem.

Na pewno jedną z ważnych atrakcji Wrocławia, którą dobrze jest zobaczyć jest punkt widokowy na Sky Tower. Z tego miejsca możesz zobaczyć ze swoją drugą połówką cudowną panoramę miasta. Tym bardziej po zmroku widok ten będzie nie do zapomnienia i z pewnością będzie zachwycał każdego kto będzie odważny by wjechać windą tak wysoko. Kontynuując wycieczkę, następnym romantycznym miejscem będą wrocławskie wyspy..

Romantyczna kolacja w OKWineBar we Wrocławiu jest świetnym wstępem do tego, by potem wybrać się na wieczorny spacer po wyspach i podziwiać idealną taflę wody, która opływa często pojawiające się wyspy Spacer w tak wspaniałym miejscu na pewno będzie nie do zapomnienia, dlatego też, goście z poza miasta z chęcią powracają do Wrocławia, by móc podziwiać to piękne miasto także w dzień i jak i nocą.

Romantyczna kolacja we Wrocławiu i spacer po centrum miasta będą perfekcyjnym wyborem, gdy pragniemy spędzić urlop z ukochaną. Romantyczny spacer wieczorem po wyspach, fontanny przy rynku na pewno sprawią, iż będziemy chcieli wrócić w to miejsce ponownie.

Wrocław- dokonała miasto na romantyczną wycieczkę dla zakochanych
Tagged on: