Jest parę rodzajów przesyłek, dla jakich lepiej będzie wybrać usługi kurierskie, aniżeli pocztowe. Sugerujemy jakie to rodzaje.
Są to m.in. wartościowe paczki.

Przedsiębiorstwa kurierskie są szanowane za to, że rzadziej aniżeli poczta gubią lub uszkadzają przesyłki. Jeśli posiadamy coś cennego do przesłania bądź też zwyczajnie boimy się o zawartość przesyłki, powinno się wyselekcjonować kuriera. Dla drogocennych przedmiotów możemy zadysponować za dodatkową opłatą ubezpieczenie przewozu. Dzięki niemu dostaniemy pieniądze, jeżeli coś stanie się z naszą przesyłką. Warto również zatroszczyć się o stosowne zapakowanie cennego przedmiotu. Tutaj także pomóc nam może jednostka kurierska zapewniając firmowe opakowanie.

Kliknij ten odnośnik a odnajdziesz wskazówki ze strony (https://viva-system.pl/oferta/lasery.html) stworzone dla osób zaabsorbowanych nakreślanym w tym materiale tematem.

Listowe przesyłki na Poczcie () są oczywiście tańsze od kurierskich usług. Jednakże w kopercie prześlemy towary tylko dwóch kg. Dla ciężkich przesyłek tańsze będą już usługi kurierskie. Rzecz jasna wtedy, jeśli korzystamy z usług brokera.

firma Patron Service

Autor: International Railway Summit
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną kategorią są wszystkie tak zwane pilne przesyłki. Przesyłasz upominki na Święta? A może nabywasz je w Necie? Wybierając usługę kurierską masz niemalże stuprocentową pewność, że dojadą one do odbiorcy już kolejnego dnia. Jeśli przesyłka jest pilna, z jakiego powodu się denerwować? Nie warto z niecierpliwością wyczekiwać na listonosza. Firma patron services zorganizuje wszystko dużo bezpieczniej a także szybciej.

Tak naprawdę to mała opłata poniektórych pocztowych usług nie wynagrodzi nam czekania w długich kolejkach na poczcie, długiego czasu dostawy oraz w wielu przypadkach braku możliwości śledzenia przesyłek. Rzecz jasna to nie jedynie nasza opinia, ale rosnącej rzeszy odbiorców przedsiębiorstw kurierskich.
Dla których przesyłek wynająć kuriera?
Tagged on: