Dbałość o wizerunek własnego pojazdu to obowiązek każdego właściciela. Jednakże częste wizyty w myjni to nie wszystko. Częstokroć się zdarza że tapicerka w pojeździe wymaga prania i naprawy.

Niewielkie braki tapicerki mogą mieć rozmaite pochodzenie, są jednakże bardzo widoczne i mają bardzo negatywny wpływ na odbiór estetyczny wnętrza samochodu. Renowacja tapicerki samochodowej polega nie jedynie na gruntownym sprzątaniu, ale również na umiejętnym ukryciu wszelkiego braku, bez wymiany pełnej tapicerki. Złożony tok aplikacji i umocnienia powoduje, że miejsce wady staje się niezauważalne. W wypadku występowania dodatkowego desenia na materiale możliwe jest jego odnowienie. Zezwala to przywrócić prawie fabryczną stylistykę tworzywa.

samochód

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach wielu właścicieli samochodów posiada tapicerkę ze skóry. Problem wycierania się farby w szczególności dotyczy wejścia od strony kierowcy. Autentyczna farba ulega stałemu wycieraniu, a z czasem odpada. Można ów kłopot jednak rozwikłać – poznaj OEM+ Tuning Center. Farbowanie, odbudowa i remont skórzanej tapicerki samochodowej nie jest uciążliwa przy zastosowaniu stosownych specyfików. Skórzana tapicerka to elegancki design środka, odporność, łatwość czyszczenia. Skórzana tapicerka wymaga co jakiś czas całkowitego odświeżenia. Czyszczenie tapicerki skórzanej umożliwia skrupulatne posprzątanie całego środka. Tapicerka skórzana jest surowcem naturalnym, elastycznym i pięknym. W użytkowaniu wymaga odrobinę więcej troski, aniżeli tapicerka materiałowa. Niemniej jednak schludna skóra wygląda o wiele piękniej aniżeli tapicerka z materiału. Jeśli tapicerka (myjnia samoobsługowa bydgoszcz) skórzana jest zaniedbana, skóra będzie się świecić, ślizgać, pękać, również przecierać.

Dziś istnieje sporo firm zajmujących się renowacją tapicerki. Mają oni właściwy sprzęt i znakomite środki, aby doprowadzić każdą tapicerkę do świetnego stanu – sprawdź ofertę sklepu OEM+ Tuning Center. Fachowcy tam zatrudnieni wiedzą jak postępować z każdym gatunkiem tapicerki. Wystarczy poświęcić troszkę czasu, by dostarczyć samochód w ręce specjalistów i jest możliwość cieszyć się śliczną skórzaną tapicerką przez długie lata.
Sprawdź, jak przebiega renowacja tapicerki samochodowej
Tagged on: