Nie od dziś wszyscy wiedzą, że najskuteczniejsza reklama to taka, którą rejestrujemy przypadkiem, przykładowo oczekując na skrzyżowaniu na zmianę świateł. Jak chociażby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

Umocowany tam telebim, należy do firmy posiadającej sieć telebimów w mieście. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość to cztery metrów. Bez szwanku działa także przy ekstremalnych warunkach pogodowych – od minus 20 stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Znajduje się przy jednym z największych skrzyżowań w Koninie, przez które codziennie przejeżdża blisko 75 tys. ludzi. To również miejsce styku najludniejszych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki usługowe, motele, sklepy, banki, ale również urzędy, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów składa się w mieście z jeszcze jednego ekranu, który znajduje się przy wjeździe do miasta, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch telebimów wyświetlane są spoty promujące m.in. różne sklepy, bary, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak szacują właściciele telebimów, na spoty codziennie patrzy aż 75 tys. mieszkańców Konina. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak wyglądają ekrany, możemy wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło „telebim Konin Kleczewska”. W dziale graficznym umieszczone są jego fotografia”, a w sekcji map – szczegółowa lokalizacja i trasa dojazdu.

Ta metoda komunikacji (komunikacja nieantagonizująca) za pomocą telebimów jest zatem szczególnie dogodna dla zleceniodawców. Co powinniśmy zrobić, aby nasz spot był wyświetlany na telebimie? Wystarczy odwiedzić agencję Medas-Media. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce hasła „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przeniesieni na stronę jego właściciela. Opublikował na niej precyzyjne parametry ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Należy się na nią zdecydować, jeśli szukamy skutecznego sposobu promocji. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na ekranach, dotrą aż do 75 tys. mieszkańców miasta Konina, a krótkie filmy wideo na długo zapadną w pamięci, niż nawet najbardziej oryginalne grafiki.
75 tysięcy ludzi codziennie ogląda naszą ofertę, czyli jak skutecznie promować się w Koninie
Tagged on: