Rozmyślasz o wyjeździe na wakacje, a nie masz samochodu? Nie lubisz stać w pociągu podróżując na drugi koniec Polski? Nie chcesz| stracić masy pieniędzy na kupno swoich czterech kółek? Może należy przeanalizować oferty wypożyczalni samochodów?

prorent
Na rynku nie brakuje specjalistycznych firm, które zajmują się wypożyczaniem aut.

Pamiętaj o tym, że możesz przeglądnąć następne ciekawe wpisy – wystarczy tylko na danej witrynie www (https://domsenioramarconi.pl/oferta/) wejść w podany link.

W ich ofercie figurują zarówno drobne, miejskie auta kompaktowe, nieco większe hatchbacki, rodzinne kombi, jak również auta sportowe czy ekskluzywne limuzyny. Wybór jest duży i każdy wyłowi pojazd, który najbardziej będzie dostosowany do jego potrzeb (zobacz tu).

Żeby zasiąść za kółkiem jednego z oferowanych przez wypożyczalnię pojazdu, powinniśmy spełnić kilka warunków. W przypadku większości firm należy mieć od 20 do 70 lat, ważne od roku prawo jazdy oraz kartę kredytową lub płatniczą. Wypożyczenie auta wiąże się także z złożeniem kaucji. Czasami wypożyczalnie dorzucają do faktury dodatkowe koszty, jak opłata przygotowawcza, dopłaty do nawigacji gps, fotelików, obsługi poza godzinami otwarcia biura, czy dopisaniem jeszcze jednego kierowcy.
wnętrze samochodu

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba starannie zapoznać się z warunkami umowy wypożyczenia auta. Czy mamy zapewnione w cenie ubezpieczenie, czy jesteśmy uprawnieni, aby poruszać się samochodem poza granicami kraju, czy nie mamy zdefiniowanego ograniczenia kilometrów na dobę, albo czy po skończeniu użytkowania samochodu nie musimy skierować się na myjnię i posprzątać w środku. Powinno się też zwrócić uwagę na to, że przeważnie auto, które bierzemy jest zatankowane do pełna. Przy oddawaniu go do wypożyczalni my również jesteśmy zobligowani, aby oddać go z pełnym bakiem. Gdy o tym nie pomyślimy, możemy tak narazić się na dodatkowe koszty.
czarny samochód

Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Poza samymi praktycznymi zastosowaniami, wypożyczalnia daje nam możliwość, by zasiąść za kierownicą interesujących samochodów za fragment ich rynkowej ceny. Na parkingach firm bowiem znajdziemy również sportowe modele osławionych marek, z mocnymi silnikami i bogatym wyposażeniem. Za kilkaset zł można przynajmniej przez dzień poczuć się, jak kierowca wyścigowy, czy zamożny menedżer w ekskluzywnej limuzynie. A przecież to właśnie realizowanie marzeń jest tym, co nas napędza do przodu.
Auto na własność, czy wypożyczony? Dlaczego opłaca się korzystać z usług wypożyczalni samochodów?