Lubisz jedzenie żydowską? Mieszkasz na obszarze Łodzi albo w jakimś miejscu niedaleko? Zerknij do knajpki Anatewka, a z całą gwarancją nie będziesz żałować własnej decyzji!

anatewka łódź

Autor: Pat Hayes
Źródło: http://www.flickr.com
Na konkretną chwilkę, w okresie odszukiwania żydowskiej knajpki na terenie Łodzi wewnątrz sieci internetowej, wyskakuje pojedynczy główny temacik, a konkretnie knajpka: anatewka łódź. Restauracja Anatewka to w obecnym momencie jeden z najlepszych knajpek kuchni żydowskiej na obszarze Łodzi, gdzie występują artyści na tak zwany „Live”, każdego dzionka dając koncert (zapoznaj się z ofertą). W Anatewce bywają dwójka sale, w których grają na osobności „skrzypaczka na dachu” oraz pianista grający na dziewiętnastowiecznym pianinie. Nie bywają to jednakże jedyne sale i jedyne atrakcje.
Lód, chłodnie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Na ogół ta żydowska restauracja łódź, to połączenie różnych kultur – miejsce, w której każdy odnajdzie dla samego siebie „coś” co mu się spodoba ( sprawdzić na stronie ). Niepowtarzalny klimat salek, jak na przykład romantyczna sala sale konferencyjne dolnośląskie z kominkiem, czy sale przeznaczone dla osobników typu VIP – te wszystkie rzeczy nadaje tej konkretnej restauracji charakteru i równocześnie pewnej szczypty indywidualności, która sprawia, iż każda osoba czuje się w niej bardzo dobrze. Atrybutem tej konkretnej restauracji bywa nie wyłącznie Wystrój oraz klimacik, ale przede wszystkim jedzenie, które cieszy podniebienia oraz wręcz rozpływa się wewnątrz ust. Wystarczy sięgnąć po recenzji osobników, które tam były!

Zarezerwuj dla samego siebie i bliskich miejsca w tej niepowtarzalnej knajpce i ciesz się jego indywidualnością i bardzo dobrym jedzeniem już w tej chwili, a z calutka pewnością nie pożałujesz decyzji! Nie dajesz wiary? Sprawdź samiutki, aby się przekonać!
Anatewka – czyli, najlepsza żydowska knajpka która znajduje się w mieście Łódź
Tagged on: