Sklep online oferuje zaproszenia biznesowe i szyldy firmowe w okazyjnych cenach. W pracy spotykamy się niejednokrotnie z potrzebą zredagowania zaproszeń na różne okazje jak: prezentacja nowego produktu, bale, otwarcie nowej siedziby firmy, targi, imprezy okolicznościowe i inne okazje.Najbardziej oficjalną i wygodną formą zaproszenia jest zaproszenie pisemne. W sytuacjach zawodowych rzadko zdarzają się zaproszenia osobiste bądź telefoniczne. Papierowe zaproszenia biznesowe są zatem wyjątkową wizytówką przedsiębiorstwa.

Zaproszenia

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Pieczątki (pieczątka) online – sprawdź ofertę
Sklep online proponuje eleganckie zaproszenia biznesowe z kolekcji albo wykonane według indywidualnego projektu. Wzory, z kolekcji mogą posłużyć za inspirację do wykreowania własnego zaproszenia. Zaproszenia biznesowe drukowane są w różnorodnych formatach, zawsze z najlepszej jakości, ozdobnych papierach satynowych oraz mają schludne koperty. Na każdym zaproszeniu można wydrukować logo przedsiębiorstwa.Wyróżniamy dwa typy zaproszeń: specjalne oraz uniwersalne. Pierwsze z nich tworzy się specjalnie na konkretne wydarzenie. W tym rodzaju zaproszeń wydrukowane są wszystkie informacje z wyjątkiem danych osoby zapraszanej. Imię oraz nazwisko gościa zawsze wpisujemy odręcznie. Z kolei zaproszenia uniwersalne są to druki wielokrotnego użytku. Tu wydrukowane są tylko dane dotyczące tego kto zaprasza jak i niekiedy skróty oraz dopiski. Resztę informacji wypełnia się ręcznie.

Szyld

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać statuetki szklane?
Szyldy firmowe są podstawową formą przekazywania informacji o firmie, jej towarach i usługach. Przy projektowaniu tablic istotne jest, aby dobrać odpowiednią technikę i sposób jego wytworzenia. Trzeba pamiętać, że szyld firmowy to wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego wykonanie go z najwyższej jakości tworzyw jest niezwykle istotne.Poprawnie przygotowany szyld reklamowy, by mógł w pełni spełniać swoje zadanie, ma być umieszczony w dobrym miejscu oraz rzucać się w oczy. Sklep online oferuje pełną gamę szyldów – od tradycyjnych szyldów po te bardziej nowoczesne. Standartowe szyldy firmowe wykonane są w kolorach: transparentnym, białym efekt szronionego szkła czy czarnym. tekst oraz grafika naniesiona jest za pomocą dobrej gatunkowo foli ciętej laserowo w różnych kolorach.Oprócz tego na życzenie Klienta można wyróżnić logo firmowe poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D.Szyldy firmowe GRAV, to szyby grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich.Za sprawą wykorzystania techniki grawerowania szyldy nabierają perfekcyjnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Dodatkowo na prośbę Klienta można zastosować uwypuklenie loga przedsiębiorstwa przez wyróżnienie go w efekcie 3D. Sprawdź drukxl.pl

Zaproszenia biznesowe oraz szyldy dla przedsiębiorstw.
Tagged on: