wyjazd nad morze to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Warto zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, aniżeli tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Na przykład, kiedy jedziemy do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co dana okolica ma do zaoferowania.

Warto, wybierając się w jakieś miejsce poznawać również okolicę- ruszajwpolske.pl/noclegi/rewal/domki_letniskowe/c,80,1,1,index.html. Po takim wyjeździe można powiedzieć, iż rzeczywiście zna się konkretne miejsce. Na przykład w Rewalu oraz okolicach trudno się nudzić. Nawet podczas gorszej pogody bez problemu zagospodarujemy sobie czas. Park Wieloryba to ciekawe miejsce, gdzie znajdziemy wiele modeli ryb i ssaków morskich w rzeczywistych wymiarach. Nie brakuje również wspomnianego płetwala błękitnego czyli wieloryba, jakiego długość-35 metrów, faktycznie robi wrażenie.
konferencja

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
W Rewalu można z przyjemnością podziwiać zachód i wschód słońca na wygodnej platformie widokowej. Wszak wyjazd na wybrzeże bez oglądania tych codziennych, cudownych spektakli nie byłby kompletny. Najbliższy teren także obfituje w ciekawe atrakcje. Warto pojechać chociażby do parku miniatur latarni morskich w Niechorzu tam, będziemy mogli obejrzeć jakie skarby zdobią nasze wybrzeże. Zaraz obok, jedną z latarni w Niechorzu można obejrzeć na żywo. W okolicy znajdziemy także dużo atrakcji dla dzieci, takich jak parki linowe albo parki rozrywki. Dlatego dzieci z pewnością nie będą wynudzone.

Jeśli mamy w planach tutaj spędzić trochę czasu, to bez problemu znajdziemy tu doskonały nocleg. Domki nad morzem Rewal ma w ofercie w dużej ilości. Na pewno Rewal na tegoroczne wakacje (Zobacz też: Dominikana) to kierunek obowiązkowy.
Czym przyciąga turystów Rewal? Dlaczego opłaca się pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wakacje z dziećmi?
Tagged on: