Lato, uważane przez wielu za najprzyjemniejszy okres w roku, przynosi z sobą mnóstwo dylematów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jstanowi zdecydowanie kwestia planowania urlopu i konieczność rozsądnego wykorzystania pełnych dwóch tygodni wolnego od pracy i zobowiązań. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła przygotowują dla swych klientów biura podróży. Jednak tego typu wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Z roku na rok rośnie liczba osób, które marzą, by spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.

Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Takim osobom z pomocą przychodzą tanie linie lotnicze.

Jeśli stworzony tutaj artykuł zajął Cię i masz ochotę na więcej, to z pewnością przypadnie Ci do gustu link referencyjny, gdzie znajdziesz więcej treści.

Wystarczy tylko uważnie obserwować strony przewoźników i portale rezerwacyjne, aby upolować jakąś rewelacyjną okazję. Jedną z lubianych destynacji urlopowych jest kraj wiatraków i rowerów, czyli Holandia (dowiedz się więcej). Bilety lotnicze Kraków – Amsterdam można nabyć za naprawdę małą sumę, często nie przekraczającą ceny biletu kolejowego do Warszawy. Wczasy w Holandii zapewnią nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń i na pewno nie będzie to nasza jedyna wizyta w ojczyźnie Van Gogha i Rembrandta.

stolica

Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com

Świetne oferty czekają na nas również na innych portach lotniczych. Interesującym pomysłem na spędzenie weekendu lub dłuższego urlopu są odwiedziny w Rumunii. Bilety lotnicze Gdańsk-Bukareszt są do kupienia w okazyjnych cenach, dlaczego więc z tego nie skorzystać? Rumunia to jeden z najbarwniejszych krajów europejskich, a jego stolica z pewnością zachwyci każdego sympatyka kultury i sztuki.

Będąc w Rumunii warto pojechać także do owianej tajemnicą i przepięknej Transylwanii oraz na niesamowitą Bukowinę (kliknij). Cudowne widoki, oryginalna kuchnia i mnóstwo do zwiedzania – to wszystko czeka na wczasowiczów w Rumunii.
Co robić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić długo oczekiwany urlop? Odpowiedzią na te dylematy służą tanie linie lotnicze!
Tagged on: