SZYBKO I PYSZNIE

Prawda jest taka, że jesteśmy bardzo wygodniccy. Gdy nie mamy ochoty robić obiadu po prostu sięgamy po telefon i zmawiamy kebab. Wielu ludzi się skrzywi i stwierdzi, że to niezdrowe. Prawda jest jednak taka, że zjedzenie kebaba raz na jakiś czas jest lepsze niż codzienne podjadanie słodyczy. Poza tym można kupić tylko mięso dodawane do kebaba i ugotować do niego np. ryż i w ten sposób mamy bardzo smaczny posiłek, szybko, smacznie i tanio. W dzisiejszych czasach, gdy liczy się każda chwila, np. w drodze z pracy czy też szkoły możemy zajść do miejsca, w którym przygotowywane są kebaby. Możemy wziąć posiłek na wynos, lub po prostu zjeść w budce to, co zamówiliśmy.

Pizza

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy znajdujemy się w nieznanej nam miejscowości i gdy jesteśmy głodni dobrze postawić na hamburgery. W Szczecinie jest kilka miejsc, gdzie można zjeść dobry kebab – kliknij. Będąc w tej miejscowości na sto procent będziemy zadowoleni z tego, że skosztowaliśmy tego rodzaju smaków.

JEDZENIE NA SZYBKO

Często słyszymy, że jedzenie fast foodów jest niezdrowe. Nie można jednak generalizować. Słowa te są raczej związane z tymi, którzy po tego typu jedzenie sięgają każdego dnia. Fast food od czasu do czasu jeszcze nikomu nie ”wyszedł bokiem”. W Szczecinie jest wiele miejsc, w których można zjeść coś na szybko. W dodatku jedzenie (pizza piła) tam przyrządzane jest dobre i świeże. Nie warto stać każdego dnia w domu po dwie godziny i pichcić obiad, którego same nie zjemy, bo po czasie jaki spędziłyśmy w kuchni nad garami odechciewa nam się wszystkiego, w dodatku mąż ma nadgodziny, o których zapomniał wcześniej powiedzieć, więc zje odgrzany – mniej smaczny – posiłek, a dziecko akurat nie ma czasu na obiad, bo ma coś ważniejszego do zrobienia.

Restauracja włoska

Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest wtedy pomyśleć o fast foodzie – zerknij tutaj. W drodze z pracy wystarczy zahaczyć o któreś miejsce z tego typu jedzeniem i wziąć trzy dania dla każdego członka rodziny. Swoją zjeść, gdy tylko wrócimy do domu, a mąż i dzieci niech skorzystają z mikrofalówki jak wrócą, albo jak zrobią się głodni. Nie Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy jeden raz w tygodniu dziecko zamiast posiłku z dwóch dań zje hot-doga lub kebab. Jeśli nie będziemy nadużywali tej praktyki to na sto procent będzie to miła zmiana dla wszystkich. Jednak w takim wypadku pamiętajmy o tym by nasza rodzina w inne dni tygodnia jadła zdrowo i nie podjadało byle czego.

Gdzie oraz jak zjeść w przystępnej cenie oraz pożywnie? Przeglądamy ofertę restauracji
Tagged on: