Około dwudziestu lat temu Pobierowo było jak jedna z wielu wielu położonych nad morzem miejscowości w Polsce – niewielka ilość atrakcji, zła komunikacja, mała ilość obiektów hotelowych i w zasadzie nie pilnowane plaże. Od tamtego czasu aż do dnia dzisiejszego ta niewielka wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Jest to jedna z pierwszych sugerowanych destynacji nad polskim morzem podczas omawiania urlopu w naszym kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas dwudziestu lat przemieniło się tu praktyczniewszystko. Duża ilość różnorakich obiektów gastronomicznych, mnóstwo miejsc noclegowych o standardzie na różnych poziomach, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, liczne sklepiki i stragany zwakacyjnymi pamiątkami czy wreszcie całe mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak cymbergaj, bilard, darts, niezliczona liczba automatów i symulatorów oraz całą masa innych. A w nocy Pobierowo nie nie śpi. Za sprawą paru klubów muzycznych, w których można potańczyć i posłuchać głośnej muzyki zarówno współczesnej, jak i tej, przy której bawili się nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do samego rana.

Rodzi się pewne pytanie: czy dzieci mogą spędzić udane i radosne wakacje w Pobierowie (szczegóły dotyczące tej propozycji na stronie W moim odczuciu, oczywiście. Co roku organizowane są specjalne obozy dla starszych i młodszych dzieci proponowane w paru różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz survivalowy, podczas którego dzieci i młodzież w każdym dniu dostawać będą liczne trudne zadania do wykonania. Innym wariantem jest obóz muzyczny, podczas więcej – kliknij > http://www.czystal.wroclaw.pl/ którego młodzi spróbują opanować grę na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać mnóstwo piosenek a nawet pisać własne teksty. Następnym wariantem może być obóz sportowy, który podzielony jest na sekcje zależne od liczby chętnych uprawiających daną dyscyplinę. dział badmintona, sekcja siatkówki czy też sekcja judo to ledwie trzy propozycje z wielu. Każdy rodzic może spokojnie wysłać swoje dziecko w wieku od sześciu do osiemnastu lat.

Wykwalifikowana kadra złożona z nauczycieli i opiekunów kolonii zadba nie tylko o dobrą zabawę podopiecznych, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeśli nadal nie nie wpadłaś na to dokąd wysłać swoją pociechę na wczasy, wybierz wakacje w Pobierowie! Dobre przeżycia gwarantowane!

Czy dobrym pomysłem będzie wysłać dzieci na wypoczynek do Pobierowa?
Tagged on: