Sprzęty biurowe w przedsiębiorstwie powinny zapewnić wydajny przebieg akt. Skanowane dokumenty są bezpiecznie gromadzone w bazie elektronicznych dokumentów jako duplikaty. Notorycznie stosuje się skan w wielu instytucjach czy firmach skanując na przykład dowody osobiste konsumentów. Także możemy skanować istotne dokumenty we własnym domu. Posiadając je na własnym laptopie, mamy pewność, iż nawet jak się nam pisma gdzieś zapodzieją, to mamy możliwość je błyskawicznie odszukać oraz kolejny raz wydrukować.

biurokracja

Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com

Kofax to prosty moduł w zastosowaniu do wsadowego skanowania rozmaitych akt. Posiada wiele korzystnych oraz potrzebnych modułów.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu uważasz, że warto jest szerzej poznać to zagadnienie, to jeszcze zerknij tutaj transport drobnicowy.

Szczególnie moduł skanowania używa czytnik do maksimum jego zastosowań, co wzmacnia zwinność przy skanowaniu akt. Posiada także aplikacje, która automatycznie zapewnia szeroką jakość skanowanych pism za pomocą technologii VRS. Dla zaciekawionych więcej tutaj: .

Do rozstrzygających plusów tego oprogramowania zdołamy zaliczyć dostosowanie czytelności, filtrowanie tła, uwzględnianie formatu papieru oraz zabarwienia. Ten sprzęt rozpoznaje oraz usuwa puste strony. Jeśli skanowane dokumenty posiadają kody kreskowe, można ich użyć do segregacji dokumentów. Dzięki czemu wsady z podajnika są podzielone na tyle dokumentów, ile jest separatorów. Kofax stosuję kKofax (więcej i więcej)reskowe do sprawnego wydzielania, dlatego można zapisywać nazwy plików za pomocą technologii OCR. Oddzielenie akt można wydzielać za sprawą pustej kartki czy dodatkowej kartki oddzielającej.

teczka z dokumentami

Na dodatek użycie Zonal OCR, zaznacza obszary, jakie będą przetwarzane oraz eksportowane do stosownych pól katalogów. Wykorzystanie tych możliwości dopomaga zmniejszyć okres rozdzielania, zapisywania czy też obniża liczbę błędów. Posiadając takie sprzęty do przetwarzania, kopiowania oraz składowanie akt, praca będzie uregulowana i przebiegać prędzej.

Współczesna technologia pomaga w obiegu dokumentacji w przedsiębiorstwie czy w bezpieczny sposób przechowywać, kopiować i rejestrować dokumenty
Tagged on: