Bielizna jest tak samo istotnym elementem garderoby, co sukienka lub koszulka. Niewłaściwie dobrana może nie tylko eksponować mankamenty naszej figury, lecz także spowodować duży dyskomfort noszenia. Jedyne, o czym będziemy myśleć w ciągu całego dnia, to kiedy wreszcie ściągniemy z siebie niewygodny stanik albo uwierające figi.

[IMG=1312/52b0276225a55___Gorset3.jpg|R|W=250]

Autor: Axami
Źródło: Axami

By nadmienione problemy nie były twoim zmartwieniem, podczas zakupów fundamentalną uwagę powinnaś zwrócić na materiał, z którego wykonane są bokserki damskie albo inne elementy bielizny, w które zamierzasz się zaopatrzyć.
Na pierwszym miejscu pośród możliwych do wyboru tkanin jest oczywiście bawełna. Jest przewiewna, lekka oraz nie powoduje trudności w praniu, więc nadaje się dla każdej kobiety.

Ten wpis wydaje się być intrygujący? Masz ochotę na kolejne opisy? Zatem nie wahaj się i klikaj tworzenie stron internetowych kielce w ten link.

Jej wyłącznym minusem może być kiepska przepuszczalność, szczególnie gdy ma domieszki włókien elastycznych. Wówczas takie figi będą odpowiednie zimą, ale latem lepiej już wybrać jedwab. To jeden z najdroższych, lecz też wyjątkowo popularnych materiałów.

Rewelacyjnie wyglądają na przykład jedwabne gorsety damskie, które będą doskonale nadawać się do wieczorowych strojów. Jedwab jest tkaniną oddychającą, a dodatkowo niezwykle delikatną oraz chłodną. Będzie gwarantować ciału przyjemne ukojenie, nade wszystko w duszne dni, gdy jedyne, o czym marzymy, to chłodny prysznic.

Niebywale interesują nas Wasze komentarze. Czy masz pytania? Jeżeli tak, to namawiamy do pisania. Z radością ustosunkujemy się do najkrótszej wiadomości.

Jedwab wchłania wilgoć, zatem daje uczucie suchości.

majtki

Autor: Sylvia Speidel
Źródło: Sylvia Speidel

Odpowiednie właściwości termoregulacyjne ma również wełna i len. Wełna nie jest często stosowana, gdyż to grubszy materiał, len z kolei nie jest zbyt miękką tkaniną, więc również nie może być za każdym razem używany. Do gorszych tkanin należą niestety nieraz wykorzystywane materiały syntetyczne. Nie przepuszczają powietrza i nie są przyjemne w dotyku, toteż nie powinniśmy mieć trudności z ich rozpoznaniem. Z nowoczesnych tkanin wykonana jest bielizna sportowa, jednak nie wkładajmy jej na co dzień, gdyż niekoniecznie sprawdzi się w przypadku kobiet mających bardziej delikatną skórę (sprawdź nas).

Nieodpowiedni materiał może nie tylko spowodować dyskomfort noszenia, lecz również być powodem przypadłości zdrowotnych. Z tego powodu zawsze starannie przyjrzyj się metce, mając na uwadze opisane informacje, a zdobędziesz gwarancję, że twoja skóra będzie normalnie oddychać, a ty będziesz czuć się ładnie przez cały dzień.
Bezpieczna i komfortowa bielizna? Dowiedz się, które materiały mieć na uwadze
Tagged on: