Zorganizowanie idealnej konferencji nie jest łatwe. Zdarza się, iż mimo zmagań organizatorów spotkanie wcale nie okazuje się sukcesem. Co zrobić by konferencja była owocna i została zapamiętana przez uczestników jako wyjątkowa?

Mewy

Autor: Karolina Nowak
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz rzeczowej koncepcji i opracowania harmonogramu , kosztorysu, kluczowym elementem spotkania jest również atrakcyjne miejsce. Czysto formalne spotkania stały się już przeżytkiem. Nowy trend stanowi organizacja spotkań biznesowych z bogatym programem dodatkowych atrakcji. Połączenie biznesu z przyjemnym relaksem zapewnia widoczne efekty w postaci zadowolenia właścicieli jak i pracowników firm, toteż coraz więcej konferencji organizuje się w okolicach Trójmiasta.

Głównym powodem organizacji konferencji nad polskim morzem jest z całą pewnością interesująca sceneria – kojący widok morza w połączeniu z dźwiękiem fal. Udział w konferencji połączy więc przyjemne z pożytecznym – obowiązki, ale także podreperowanie zdrowia. Powietrze bogate w jod wzmocni odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie (uwzględniając porę roku, w której jesteśmy) dodatnio wpłynie na samopoczucie. I najważniejsze – plaże… Cudownie złociste, wielkie i piaszczyste, po których spacerując możemy nabrać „oddechu” między jednym a drugim spotkaniem.

Jeśli pragniesz pogłębić swą znajomość rzeczy na ten temat, to czytaj tu kołnierze kolejne informacje. Wystarczy kliknąć w ten link.

Ciekawe przykłady: .

Słuchacze

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com

Z myślą o udanej konferencji należy zdecydować się na takie sale konferencyjne nad morzem, które zostały stworzone typowo w tym celu. W przypadku spotkań o charakterze biznesowym nowoczesny design obiektu podnosi rangę wydarzenia. Ważna jest również wygoda gości, na którą wpływa m. in. dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia sal, komfortowe fotele dostosowane do kształtu użytkownika a także miejsce do odpoczynku w przerwie spotkania.

Warto zwrócić uwagę na nieskomplikowany dojazd do miejsca spotkania a także czy w pobliżu znajduje się dostatecznie duża liczba miejsc parkingowych. Nie obawiajmy się korzystać z usług ośrodków, w których nie byliśmy wcześniej. Tylko jeśli jesteśmy otwarci na nowe propozycje, mamy szansę znaleźć ciekawe lokalizacje i miło zapamiętane przez gości.

Praca i relaks. Konferencje nad Bałtykiem
Tagged on: