Dolny Śląsk obfituje w atrakcyjne perełki architektoniczne i kulturowe, o jakich jednak niestety mało kto dziś pamięta. Trzeba poznawać je lepiej, choćby podczas długiego weekendu. Zamiast wybrać się na daleki wyjazdy, opłaci się w większości wypadków lepiej poznać swoją okolice i ujrzeć co niezwykłego może zaoferować rożnym turystom Dolny Śląsk.

noclegi

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnym z terenów jakie na pewno dobrze tutaj odwiedzić może być chociażby coś takiego jak zamek Topacz, któremu dobrze jest przyjrzeć się odrobinkę bliżej.

Jest to nadzwyczaj znany historyczny obiekt na Dolnym Śląsku. Teraz pełni on rolę czterogwiazdkowego hotelu jak również (więcej na ten temat tutaj) centrum konferencyjnego. Hotel ten posiada aż 4 całkiem wielkie sale konferencyjne i bankietowe oraz ponad pięćdziesiąt cudnych pokoi. Oferują one liczne standardy własnym gościom. Łącznie hotel może przyjąć aż około 110 osób. Pewne pokoje są stylizowane przykładowo na styl retro, albo również nawiązują barwami do pięknych domów toskańskich. Z okien pomieszczeń rozpościerają się interesujące widoki na park. Każdy z pokoi ma nadzwyczaj dobre wyposażenie, w jego skład wchodzi na przykład: telewizja, Internet bezprzewodowy, akcesoria do parzenia kawy i herbaty a, także suszarka. Warto, żeby każdy potencjalny klient hotelu zawczasu powiedział czy chce wynająć pokój małżeński, łączony, czy pojedyncze łóżko, jak również ustalił z hotelem czas pobytu jak również (wróć) ewentualne wymagania co do komfortu dostępne za dodatkową opłatą. zamek Topacz dysponuje także restauracją i rozległym parkiem (sprawdź informacje). Ponadto obok zamku znajduje się atrakcyjne muzeum motoryzacji, które każdy gość musi odwiedzić. Zamek ten leży w ścisłym sąsiedztwie Wrocławia, dosyć blisko lotniska Copernicus jak również autostrady. Na zamku można zorganizować dla przykładu konferencje, szkolenia jak również bogate eventy oraz eventy plenerowe albo biznesowe.

sale konferencyjne

Autor: Mitch Altman
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawdę wiele zależy przy wyborze noclegu od indywidualnych pragnień jak również możliwości finansowych bywalców tego typu hoteli. Oszczędzanie pieniędzy na noclegu za wszelkącenę często nie okazuję się najrozsądniejszym pomysłem. Czasem bowiem najlepiej pozwolić sobie od czasu do czasu na odrobinę luksusu, jaką może zaoferować Zamek Topacz. Trafionym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą oraz opinią użytkowników Internetu na temat tego obiektu a, także jego oferty. Na stronach sieciowych dedykowanych hotelarstwie, jak także na witrynie samego zamku da się znaleźć dużo informacji, jakie mogą znacznie ułatwić wybór doskonałego pokoju. Aby znaleźć takiego rodzaju wiadomości wystarczy wyłącznie wpisaćhasło wywoławcze: zamek Topacz.
Świetny sposób na dobry wypad na weekend
Tagged on: